Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Forduljak dilidoki...

Mit tegyek? Forduljak dilidokihoz? 22 éves vagyok és evés zavaraim vannak.164 cm és 53 kiló vagyok. Ennek ellenére, megőrjít az evészet.

Figyelt kérdés

Ma például megettem egy egész kiló fehér kenyeret egy csomó kolbásszal és egy csomó teavajjal. nem viccelek. Nem tudom hogy fér belém de belém fér. Azt viszont tudni kell, hogy azelőtt 2 napig nem ettem semmit csak almát. Bezabáltam, elkapott a lelekiismeret furdalás behashajtóztam magam és megittam egy kanál hígított szódabikarbónát hogy kihányam (az ujjledugos módszer nálam nem működik - többször próbáltam) de nem hánytam. A lelkiismeret furdalás meg megmaradt. "Hogy voltál képes ennyit zabálni te disznó??!! Hát mekkora akarsz lenni? Nincs önkontrollod te hülye????!!" Ezt súgja valami belülről....

Ez így megy hónapok óta és nem tudok változtatni. De nem akarok orvoshoz menni. Nem merem felvállalni. Magammal vívodom és nem tudom hol a kiút... vagy hogy mér estem én ebbe bele??!!!!!


2010. márc. 23. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordulj szakemberhez, nagyon jól tetted, hogy megkérdezted. A kilóid alapján teljesen rendben volnál, de a viselkedésed valóban evészavart takar, és az ilyesmiből szakember segítségével szoktak kigyógyulni, nem egyedül. Ha elmész a pszichológushoz, akkor is magaddal fogsz vívódni, mert ezt senki nem vállalhatja át tőled, de ő fog segíteni benne, hogy megtaláld az okokat és a kiutat.
2010. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!