Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen hogyan tudnék egy...

13 évesen hogyan tudnék egy keveset fogyni?

Figyelt kérdés
3-4 kg-ra gondolok, hogy ne 2-3 számmal nagyobb ruhákat kellen hordjak.

2015. dec. 20. 20:50
 1/9 anonim válasza:
100%
sport pls
2015. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Sporttal.Meg hogy egészségesebben eszel.Ja és ne egyél 8 után mert attól hízol igazán.
2015. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Meg kell várnod, amíg 14 leszel.
2015. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb 2-3 számmal?
2015. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, én is fogyni akarok sokat szoktam olvasni erről a témárol le írom neked nagyjából hátha tudok segíteni. A legjobb mozgás a futás, hidd el átmozgatja az egész testedet ha jól futsz, de ha nem csinálod normálisan bele se kezdj mert fogyás mozgás nélkül nincs. Nyilván mint a legtöbbünk te is azért híztál el, ha lehet így fogalmazni mert több tápanyagot vittél be a szervezetedbe mint amennyire szükséged van vagy éppen lehet hogy ez nem is lett volna baj ha lemozgod. Szóval már azzal is segítesz magadon hogyha kevesebbet eszel. Egy nap 5x, kellene ha jól tudom. De ha éheztetni fogod magad vagy nem táplálkozol normálsan akkor nem lesz eredménye. Lehetsz hogy fogyni fogsz de hidd el visszajön pillanatok alatt. A táplálkozásrol, igyál citromosvizet mert egézséges és enyhiti az éhség érzetet, de legyen benne szünet mert a fogadrol lekopik a fogzománc, én szivoszálall szoktam inni. A fahéj is segiti a fogyást. Kenyeret ne nagyon egyél. Zöldséget meg gyümölcsöt ehetsz de ne vidd tulzásba. A csirkemell nem hizlal. Ne igyál mindenféle hülyeséget csak vizet és citromosvizet. Elöször ugy kezd a futást hogy melegits be, kezd sétával utána pedig kezdetnek 15 perc futás elég lesz. Azután nyújts. A zöld tea is segit. Ne egyel ossze vissza. Aztolvastam hetente csak 3x erremes futni kezdoknek de nem tudom miert sztem lehet tobbszor is.
2015. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elöző vagyok lehet nyolc után in enni csak ne sokat inkabb egyel ket tojast abba van feherje hiszen a tested ejszaka is dolgozik kell enni estere is
2015. dec. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7-es! Úgy nagyobb 2-3 számmal, hogy 13 vagyok, de 15 évesekre méretezett ruhát hordok
2015. dec. 21. 09:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A ruhákat nem életkor szerint méretezik, hanem testméret alapján.
2015. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sörös Norbert válasza:
Sportolj |fuss|
2015. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!