Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ünnepek miatt úgy érzem...

Az ünnepek miatt úgy érzem mintha kicsit többet ettem volna a szokottnál. Mit tegyek, hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés

Ma ettem 3 tál lucskoskáposztát 5 tál halászlét 2 fej 2 derék, tésztával 12 tojásos, egy szelet kenyér egy puding pár szelet csoki tejszínhab, és ha ettem még valamit arra nem emlékszem. 130kg és 2m vagyok. A megszokott étel bevitelem amitől nem vagyok éhes de nem lakom jól:

2 szelet kenyér 2 tál ebéd 1 tál vacsora gyümölcsféle vagy hagyma. Rosszul nem vagyok de még éhesnek érzem magam! Mitől van? Mit tegyek hogy ne hízzak?



2015. dec. 24. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél aktív, amennyire tudsz (menj el sétálni, korcsolyázni), és eggyél zöldségeket, gyümölcsöket is. A kenyeret hagyd el a levesek, pörköltek mellől, egyél inkább ecetes uborkasalátát. Illetve fejben döntsd el evés előtt, hogy mennyit fogsz enni.
2015. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Te tudod mire jöttem rá?

Sokat dolgoztam a napokban és amikor dolgozom többet eszek.

Most már nem félek hogy meghízok mert eszembe jutott az alábbi:

Amikor a vízügynél dolgoztam akkor reggelire 1kg kenyeret 1kg párizsit 4l vizet 1 250g margarint fél kiló hagymával együltömben bevágtam minden munkanap.

És nem híztam 1 grammot sem egy év alatt.

Mondjuk 1 óra alatt kivágtam egy fejszével 100x30m erdőt ami emberfelettinek mondtak a főnökeim.

Tegnap és ma is rengeteget dolgoztam szerintem ezért voltam éhes... Ilyen a bioritmusom.. Ha 20kg kevesebb lennék számolni lehetne a bordáimat mert nem kistermetű csontozatom van! Köszönöm a segítséget és kellemes ünnepeket kívánok.

2015. dec. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!