Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tápszerrel lehet fogyni?...

Tápszerrel lehet fogyni? Gondolok itt arra, hogy egész nap nem eszek mást, csak mondjuk Hipp tápszert.17L

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne csináld, én egy betegség miatt iszom tápszert (Nutridrink) és mást nem tudok mellette és hiába van meg a kalória fogyok...168cm 48kg voltam ami eleve kevés most már alug vagyok 45.

A testednek szuksége van a szilárd ételre, a rágásra, mert erre van kitalálva. 21/L

2015. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Anorexiás/bulimias vagyok,szilárd ételt vagy nem is eszek,vagy rogton teszek annak érdekében,hogy ki is jöjjön
2015. dec. 27. 16:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek írtad ki a kérdést? Pár hónap aztán úgyis megpusztulsz, addig nem mindegy, hogy mit eszel?
2015. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor tessék orvoshoz menni, mert beteg vagy. Nagyon nem normális az, hogy minden étkezés után lenyomod a torkodon az ujjad, hogy hányni tudj. Nem beszélve arról, hogy így a gyomrod is tönkremegy, büdös a szád, és a fogaid is szétrohadnak majd, Kezeltesd magad
2015. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
fordulj orvoshoz, te is tudod, hogy beteg vagy
2015. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nyugadtan pusztulj el, nem fogsz hiányozni az egészséges társadalomnak.....
2015. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De ezektől hízik az ember? Vagy épp az ellenkezőleg?
2015. dec. 27. 18:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy neked? A kérdés max az, hogy 2, vagy 10 éven belül halsz meg hiánybetegségek, és szervleállás miatt.
2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy beteg vagyok.A gyomrom mar annyira osszeszűkült hogy ha akarnék se tudnek szilárd ételt elfogyasztani.Pszichologushoz is jartam,de vagy nem volt jol végzett,vagy csak nekem nem használt.
2015. dec. 27. 23:29
 10/17 anonim válasza:

Csillagvirág, tápszeren élni, ha nem vagy rákényszerítve bődületes butaság.

Ahogy előttem is írták ezt arra találták ki hogy azok akik valami miatt nem tudnak RÁGNI mégis hozzájussanak csaknem mindahhoz a tápanyaghoz amit amúgy is megennének. Példa: szájsebészet után nem tudsz egy falattal sem megbírkózni napokig, akkor a nutridrink jól jön.


Kihangsúlyoznám, hogy ez az állapot egy kín a betegnek, nem irigyelendő állapot!


Megnyugtató tény, hogy a nutridrink meg a többi hasonló elég drága ha nem orvos írja fel, ezért borítékolom, hogy nem lesz pénzed rá.


A Hipp meg, amit emlegetsz bébiétel, amit apró gyerekeknek találtak ki, nem 17 éves ivarérett nőszemélynek.


A net tele van normális leírásokkal hogyan veszíts a hájadból egészségesen. Kezdjük azzal, hogy sport és barna rizs zöldséggel + sok víz.


Bébitápszer vazze... jó szórakozást!

2015. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!