Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki a jobb zsírégető: Norbi v...

Ki a jobb zsírégető: Norbi v Réka?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 18:59
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem mindkettő
2010. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Réka. Egyértelmű. Sokkal jobban megmozgat.

Norbi viszont rávesz a napi mozgásra, mert azt meg végig bírom csinálni. :)

2010. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 maundrel ***** válasza:
79%
azért kicsit más kettő, Norbi az aerobik jellegű tornákat csinál, Réka pedig Alakformálóakat. A legjobb ha mindkettőt csinálod feltváltva.
2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én Rékát csinálom már vagy 4-5 éve apróbb kihagyásokkal. Norbinak láttam már videóit,de az inkább ducibbaknak,lustábbaknak való. Réka videói nagyon jók,de nagyon kemények.
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Réka! Ő szült és visszanyerte a szép testét, Norbbi egyszer elérte s "csak" megtartotta. Ugyhogy RÉkában jobban bízom, ő többször bizonyított így.
2010. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jó de Norbi sokáig kövér volt.
2010. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi ez? Parasztvakítás. Ez a két ember a ti butaságotokból él meg. És ők rohadtul nem ettől néznek ki így. Konditerembe járnak, súlyzós edzést csinálnak. Ezt az egész update dolgot is el lehet felejteni. Olvasgassatok utána. Ne schobert családtól meg a nők lapjából tanuljatok!

Jó formát akartok elérni?

DIÉTA+KARDIO+SÚLYZÓS EDZÉS+ZSÍRÉGETŐ(de ez nem feltétlenül szükséges)!!!!

2010. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sztem ugyanaz:D
2010. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

nem muszáj a fogyokúrára gondolni...

és hát mitmondjak...lány hamarébb otnrázik rékára vagy norbira..mint súlyzni fog...

és segítt mind a 2...

én norbit jobban szeretem személy szerint...mert én fogyni akarok...és egyszer mindennap tornáztam..és mindent ettem..és lefogytam..hála norbinak....

ja és ha komolyan gondolod hoyg le akarsz fogyni akkor letudsz...és ha konditerembe mész...akkoris kell fizetned..szóval ugyanott tartasz...ennyi.

2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!