Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit? Milyet? Mennyit? (Kép+bőv...

Mit? Milyet? Mennyit? (Kép+bővebben: lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy:


-Megmondóemberekre, kritizálókra NEM vagyok kíváncsi, görgess tovább, ha nem tetszik valami.


-Nem kamu kérdés, hiába gondolja xy úgy.


-Nem érdekel hogy kinek tetszik és kinek nem tetszik az alakom. Nekem nem tetszik, ezért szeretnék rajta változtatni.


-Nem mindenki szemében lehet szép az az alak, amit el szeretnék érni. Szerintem szép.



Szóval. Az utóbbi pár évben nagyon meghíztam, 163 cm és 59 kg vagyok jelenleg.

( Kép1: [link]


Kép2: [link] )



Szeretnék egy szép, feszes, izmos testet vékony combokkal, lapos hassal stb.: [link] [link]



Tehát a kérdések:


-Mit egyek, illetve mit ne egyek?


-Milyen és mennyi gyakorlatokat végezzek a kívánt test érdekében? Rengeteg kérdést olvastam hasonló témákban, de mindenki mást írt, és fikázta az előző válaszolót, Google-t is bevetettem, de nem találtam hasznos információt.



Köszönöm a normális válaszokat, és Boldog Új Évet előre is!


2015. dec. 30. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne egyél meg egy rúd diós bejglit , én megettem és nem lett tőle ilyen alakom pedig nagyon szeretném :D
2015. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen a csajon nincs valami sok izom, mindössze szálkás, azért látszik jól az a pici, ami mégis van.


Rengetegféleképpen ehetsz, ha zsírt akarsz veszteni, a fő, hogy a tápanyagbevitel megfelelő legyen s persze légy kalóriadeficitben. De nincs olyan, hogy ezt vagy azt éve nem tudsz fogyni, maximum adott ember számára sokat nehezít. A tápanyagdús, normális ételek nyilván előnyösebbek, mint a mindenféle rágcsák, csokik, de egy csomó étel van, amit sokan kerülni szoktak, de van, akinek csak azzal megy vagy amit tipikusan esznek, de van, akinek csak bekavar. Ki kell tapasztalni, milyen étrend és mozgás mellett tud az ember jóllakottan és élvezetesen fogyni (általában erre van esély, néha nem).

2015. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!