Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok fogyni! Pedig ez...

Nem tudok fogyni! Pedig ez így nem mehet tovább! Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
2 hónapja keveset eszek, nagyon kevés szénhidrátot, kenyér meg ilyesmiket 1 éve nem ettem... rendszeresen mozgok.. és semmi.. és nem értem hogy miért!
2010. márc. 24. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki szintén ezt állította. Aztán kiderült, hogy neki a kevés a normál 3 szorosa a sok mozgás meg a 500 méter kocogás.

Szerintem vedd a fáradtságot és néz utána ténylegesen mennyi kalóriát viszel be és mennyit mozogsz le. Anyag nem keletkezik a semmiből.

2010. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hány kiló vagy ,és ehhez hány centi
2010. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, mint az első válaszoló, de kiegészíteném azzal, hogy lehet valami betegségtől pl: pajzsmirigy alul működés vagy valami más hormon zavar miatt nem tudsz fogyni, érdemes felkeresni a háziorvost.

De először tényleg írd fel minden nap miből mennyit ettél grammra pontosan, számold mellé a kcal-t és a napi mozgást is jegyezd le így tudni fogod mit kell csinálnod.

2010. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyi anyagcsere. Betegségek, rendellenességek erre még rápakolnak. Olyan van, hogy eszik és nem hízik. Pajzsbigyó, bélboly sorvadás meg sok minden. De aki nem eszik nem tudd hízni. Aki azt állítja, hogy alig eszem mégis hízom az honnan veszi a kalóriát? A napból?
2010. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, h keveset eszel, csak nem megfelelőt. Ha nem viszed be a szükséges tápanyagot, lelassul az anyagcseréd és tartalékolni fogsz, éhezik a szervezeted, úgy meg nem lehet fogyni.


De elsősorban szerintem is ki kellene vizsgáltatnod magad, és ha nem találnak semmit, akkor nagyobb energiát fordítani arra, hogy miket eszel és mennyit.

2010. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az evésed randben van, viszont mellé papírdobozos gyümölcslevet, tejet meg egyéb kalóriadús innivalókat iszol és emiatt nem fogysz.
2010. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!