Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » üdv. Olyan diétát keresek...

Doncolaa kérdése:

üdv. Olyan diétát keresek mely egyszerű, nem terheli meg nagyon a pénztárcát? Pl:nemkell hozzá drága halakstb. de viszont hatásos is.2hónapos dietara gondoltam

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
drága halak :D sírok
2015. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Változó, kinek mi a hatásos és azért a legtöbb normál diéta nem olyan kötött, hogy ne lehessen kihozni igen olcsón. A fehérjével persze nehezebb, de nincs mit tenni, az kell s az sem drága, ha nem akarod egyszerre kerülni a szénhidrátot és a zsírt, ami, valljuk be, eleve nem egy jó ötlet, energia kell.


2 hónapos diéta... Ezzel nem sokat mondasz, egy jó diétát addig követsz, amíg akarsz/tudsz, főleg mert étrendet jelent és a kalóriamennyiséggel szabályozhatod, hogy fogysz-e a jellemzőid mellett...

2015. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is azt tudnám tanácsolni, hogy ne diétázz, hanem olyan életmódra válts, amit a fogyókúra után is tartani tudsz. Mert hiába kezdesz bele valamibe és lefogysz két hónap után, ha a rossz szokásaidhoz térsz vissza, akkor az egész felesleges volt.

Az egészséges életmód nem feltétlenül drága. Pl. a zabpehely egyáltalán nem sok pénz és nagyon egészséges, millió variácója van. Nem muszáj a bolti ch-csökkentett kenyeret megvenni, otthon is lehet sütni. Ha az ember lemond a chipsekről, csokoládékról, nem vesz cukros üdítőket, akkor zöldséget, gyümölcsöt sem nagy luxus venni, főleg ha az aktuális évszak terményeit vásárolja, lehetőleg helyi termelőktől.

A húsok persze nagyon fontosak, de nem kell lacazon élni, pl. csirkefarhátból is készíthető remek húsleves. Remélem segítettem. :)

2015. dec. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drága halak, kéthónapos diéta XDDDD Menj napi 3 orát edzeni (140-170 kozotti atlagpulzussal) es ugy is fogyni fogsz ha nem dietas dolgokat eszel. Garantaltan olcson kijossz belole.
2015. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2 honapos dietatol eltekintek, mert en az eletmodvaltasban hiszek.


Na de, ami szerintem hasznos, de nem draga: rizs, zabpehely, tojas, zoldsegek (ideny), hus (lehet akciokat kifogni, nem mindig csak a csirkemellet kell venni). Kevesebb gyumolcs (ideny).

Igen, valamennyit kolteni kell ra, foleg a husokra, de ha irod a kiadasaidat es tenyleg nem veszel mellette nasit, alkoholt, gyorskajat, akkor szerintem meg olcsobban is kijohetsz.

2015. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon konkretra es egyszerure lehozom a dolgot. En pl igy csinalom, mert dietan vagyok en is. Csirkemell,telj.kior.kenyer,zoldseg,turo

Csirkemell: en mindig megnezem a postaladaba bedobott ujsagokban, hogy hol a a legolcsobb es ott veszem meg.(1200-1600ft/kg). Olajat ne hasznalj, max oliva vagy hasonlok. Osszd 3 fele. 3Napig elegnek kell hogy legyen.bar ez a sulyottol is fugg.

Kenyer: en 450ft-ert veszem a telj.korl. tonkoly buza lisztet. Zold szinu szarvasi. Sutessel nem macerazok 1kg lusztet osszegyurok 1db eleszrovel egy kis langyos viz,só es en nem tokolok a keleszressel, hanem sutom kb 20percig. Es szerintem tok jo.Napi 300g eleg vagy kevebb, ha nagyon kover vagy, akkor lehet tobb.

Zoldseg: ezen nem nagyon lehet sporolni. Napi 400-500g kell belole.

Turo: fel kilot szoktam enni. A lidl-ben kaphato 800ft/kg fris sajt neven fut. Edesitovel keverem ,meg neha kakakot is teszek bele. Minimalis yoghurt is mehet bele. Nagyjabol ennyi. 3Orankent kell kb etkezni. Edzeni is erdemes hozza valamit. En 3szor kondizok hetente.

2016. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja amugy boltban nem erdemes teljeskiorlesu kenyeret venni, mert csalnak vele. Amugy tudom, ez kisse egyoldalu etrend, de max 2-3 honapig kell csinalni, utana a komponensekkel lehet varialni. Csirke helyet diszno. A kenyerbe meg lehet varialni magvakkal. A turoba meg mehet a gyumolcs
2016. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!