Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornázom, futni járok, nem...

Tornázom, futni járok, nem eszek édességet és kenyeret, normálisan csak ebédelni szoktam. Kb mikorra várhatok eredményt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában 7-10 nap alatt indul be a fogyás.. a 14. és a 30. nap közt rengeteget leadsz..utána leáll egy kicsit, és kicsit nehezebb lesz leadni a kilókat, DE fontos h ne hagyd abba a hirtelen fogyás után,mert hirtelen vissza is jöhetnek a kilók.. Sok, sikert!
2010. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdésed semmilyen érdemi információt nem tartalmaz, így nem lehet rá válaszolni.


Olyan, mintha azt kérdezném: "reggel felkelek, elmegyek dolgozni, este hazamegyek... Mikor leszek gazdag?"


Nem tudom hány éves vagy, hány kiló, hány centi, mit eszel, mikor eszel, hányszor eszel, miket iszol, mennyit mozogsz, mit mozogsz.


Enélkül semmit nem lehet mondani.


Személyi edző

2010. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 vok,158 cm magas,54 kg. futni járok minden nap este 6tól,kb 10 kört futok 1 focipályán és Rubint Rékázom 40 percig(20 perc hasizom és 20 comb és popsika:)) továbbá reggelire vmi könnyű kaját eszek,ebédelni normális,főtt kaját szoktam és utána már nem eszek semmit(esetleg gyümölcsöt) asszem ennyi,remélem nem hagytam ki semmit...:))
2010. márc. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!