Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés kalóriát viszek be...

Kevés kalóriát viszek be mégis hízom. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy vékony alkat és úgy döntöttem, hogy újra neki vágok a diétának és a rendszeres sportnak. Mérem és számolom a kalóriákat, a kaloriabazis segítségével (750-850 a bevitt kcal igen tudom kevés, de nem éhezem, nekem ennyi pont elég). Emellett napi szinten 30 percet tornázom. Emellett mégis hízom napi szinten pár dekát... Ötlet, tanács?

2016. jan. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kalóriabázist használod, akkor szépen le van írva, hogy a kevés kalóriabevitel miért hátrány, és miért nem ajánlott. A 750-850 kalória bevétel nagyon kevés. Főleg, hogy le is írja, hogy ez nem csak, hogy nem vezet fogyáshoz mert ilyenkor a tested raktároz, hanem hosszabb távon komoly egészségügyi problémákat is okozhat.

Ötlet, tanács?:

Egyél normálisan.

2016. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyértelműen több kalóriát kell bevinned a szervezetedbe, mert a változás így lassabb folyamat lesz.


Próbálj meg naponta többször (5-6 x) zöldségeket, gyümölcsöket, fehérje tartalmú ételeket enni. Egy- két hét után be fog állni a fogyás normálisan, ha a kereted legalább 1400 kalóriára emeled.

Sok sikert! :)

2016. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló köszönöm a kommentet :) Erre voltam kíváncsi, hogy mi a baj... közben én is olvasgattam utána és amit te is mondtál, hogy belassul a rendszer, mert a szervezet nem hajlandó zsírt égetni. Eszem többet rendesen úgy ahogy eddig, csak sikerül :D
2016. jan. 5. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

és ne naponta mérd magad ,elég hetente.

a napi mérés csalóka lehet ,és ne feledd heti fél kiló fogyás is bőven jónak számít.

2016. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!