Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hülye kérdés:D Ha egy 16...

Egy hülye kérdés:D Ha egy 16 fokos lépcsőn leszaladok, aztán fel 1X, azzal kb. mennyi kalóriát égetek el? (tudom, hogy minimális, de mégis? :D)

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
5 kb. inkább szaladgálj fel a negyedikre úgy hogy 2-esével léped a fokokat aztán le a negyedikről egyesével. így kábé 1 menettel elégetsz olyan ötszázat. persze hogyha mindened beleadod.
2011. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 menet hogy lenne 500 kcal?:o...úristen..gondolj már bele, ha a negyediken laknál és 4 kimozdulnál akkor 2000 kcalt elégetnél?..hát nagyon nem...
2011. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és akkor szerinted mennyit?

szerintem hogyha mindent belead akkor lehetséges

2011. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól, hogy mindent beleadunk nem égetünk több energiát...maximum függ a gyorsaságtól...de a reáli szerintem, hogy félóra alatt éget el annyit
2011. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hátömm szerintem fél órába beletelik, főleg hogyha a végére el is fárad, aztán kecmereghet le. szóval..
2011. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1ora kemeny aerobikkal nem egetsz el 500 kaloriat :)))) ha egyszer leszaladsz meg fel max 20 kaloria:)
2011. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor sajnos tévedtem :( elnézést.
2011. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!