Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egynap egyszer eszek, , ,...

Ha egynap egyszer eszek, , , pl egy tojás rántotta és mellé egy kehely kefír az úgy mennyire hízlal? . Elég tápanyag bevitel egy napra? (+ citromos víz)?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

10 tojásból már alakul, a makrotápanyagokkal már nincs baj (már ha elég nagyok a tojások), de még nem elég a kalória és a tápanyag. Pedig a tojás ebből jól áll, de ott van pl. a magnézium... A kefír kálciumtartalmát nem tudom, a tojásé nem elég, az tuti.


S persze csak akkor egyél napi egyszer, ha ez neked jólesik és megfelelően működsz vele. Én megéhezem, ha csak egyszer eszem, pedig betolni a napi kalóriaigényemet nem kihívás.

2016. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez hosszú távon jó fogyókúrás módszer?Ettől nem leehet a késöbbiekben berosszulni?:)
2016. jan. 5. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 1300 kalória alatt eszel, akkor tök 8 mit eszel, a szervezeted annak a kevés kajának minden részecskéjét el fogja raktározni. Így nem lehet fogyni, de próbálkozz csak :'D
2016. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a kedves hozzászólásodat ! :D
2016. jan. 5. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Berosszulni :D

Nem tudom, mire gondolsz, de az egyoldalú táplálkozás ritkán jó. A tojás annyira tápanyagdús, hogy elég jó alapot ad (ha sok van belőle, de ezt írtam korábban), de azért más is kell. Én a napi 8 tojásom mellé eszem sokféle zöldséget és olajos magvat is.

Rövidtávon kibírható a kiegyensúlyozatlanabb étkezés is, de ezt szeretem elkerülni, jobb, ha beviszed, amit kell, s az is jobb, ha fogyáskor is úgy eszel, mint máskor, max. picit szigorúbban.

Zöldséget tuti ennék mellé egy csomót.

2016. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kalóriahiány mellett a vitaminhiány lesz a jelentős, rövid időn belül romlani fog a bőröd minősége, és ez csak a kezdet. Én 1000 kalóriával próbáltam meg fogyni, mikor 85 kiló voltam, és hiába edzettem is mellette, stagnált a súlyom. 1900 kalóriával, korrigálás nélkül fogytam le 78-ig. Ennyire hülyeség a koplalás.
2016. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez fura, mert kvázi mindenki fogy koplaláskor, a test a semmiből nem tud energiát teremteni... Persze nagyon változó, ki mennyire gyorsan fogy vele s akkor sem egy értelmes ötlet, kicsit lassabban, de a testet-lelket kímélve is lehet fogyni, s ugye a fogyás utáni súly megtartása is jóval nehezebb szokott lenni koplaláskor.
2016. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!