Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 170cm magas lánynak hány...

Egy 170cm magas lánynak hány kilónak kell lennie?

Figyelt kérdés
Lányom 170cm magas és 47-8kg , nem nagyon szokott sportolni , ha éhes akkor eszik próbál egészségesen étkezni nassolni nem szokott . Az utóbbi időben kicsit többet evett (karácsony) és szerinte "hízott" . Azt mondja hogy ha már nem kell annyit tanulnia ( most felvételizik) akkor megpróbál leadni egy-két kilót . Szerintem olyan 55kg lenne nála normális fogynia semmiképpen sem kéne. Mit mondjak neki ?
2016. jan. 5. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
rendben van ezzel a sullyal.
2016. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senia válasza:
Sztem elég kevés ez a 48kg... Én 168/55vok...bàr én izmos is vok...ránézésre oan 50kg-nak szoktak mondani....és vékonynak..szval a lánya sztem elég vékonyka lehet.... tovább fogynia már tényleg nem kéne...ink híznia...
2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus! Nem tudsz helyesen írni? Hány éves vagy?

Kérdező: A lánya nagyon vékony ehez a magassághoz. Szerintem is 55 kg körül kéne lennie.

2016. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nagyon vékony a lánya. Semmi képpen se akarjon tovább fogyni. Lehet genetika miatt ilyen de akkor se lenne jó ha fogyna. Én közepesen tápláltnak számítok a 170 centi és 52 kilómmal és még így is piszkál anya hogy hízzak pedig én teljesen átlagos vagyok

17/l

2016. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,meg fogom neki mutatni hogy nézze meg , mások sem gondolják "elhízottnak"
2016. jan. 5. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 157 centivel voltam 48 és akkor azt mondták tökéletes. Vékony voltam, de nem sovány. Most már 44-45 kiló vagyok, nem szándékosan, lement rólam 4 kiló és sokan mondják hogy nagyon vékony lettem.
2016. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok 170 cm és 60kg és azt mondja rám.mindenki hogy milyen vékony és csinos vagyok. Voltam régen ugyanehez a sulyhoz 50 kg de akkor kórosan sovány voltam úgyhogy neki eszébe ne jusson fogyñi. Szerintem ez már anorexia.
2016. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!