Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan erjem el az alomsulyt?...

Hogyan erjem el az alomsulyt? Illetve amit ma ettem az soknak vagy kevesnek szamit?

Figyelt kérdés

Regebben olyan 72 kilo voltam azonban tavaly olyan 2-3 honap alatt lefogytam 65 kilora. Azota mondhatni nem mozdul a sulyom, illetve ilyen 1-2 kilot ingadozik de az nem fogyas mert mindig visszaall olyan 64,8ra kb. A nyarra 58 kilo szeretnek lenni, ezt tuztem ki celnak. Azonban a sulyom stagnal es nem tudom mit kene tennem hogy ujra beinduljon a fogyas mert ennel kevesebbet mint most mar nem szeretnek enni.

Ma pl a reggelim egy banan-spenot-kivi turmix volt, aztan ettem delelott egy salatat(jegsalata,paradicsom,uborka,feta sajt), es mivel a suliban kajalok ezert ott megettem az ebedet ami husleves volt illetve rantotthus rizzsel es kaposztasalataval. Ittam meg kb 2 liter vizet ma es ennyi. Emellett mozgok is es nem eszem peksutiket,kenyeret se cukrot semmilyen formaban. Minden napon zoldsegbol es gyumolcsbol nameg feherjebol all szinte, jo persze az ebedemben nyilvan van zsir es szenhidrat is. Nem erzem ugy hogy sokat ennek de nem valtozik semmi. Kerlek segitsetek!

Bocsi telorol irtam

171 cm/17L


2016. jan. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit ehetttél, bár nem tűnik soknak. Több mozgás esetleg? S azért van, akit valamiért akadályoznak az ilyen ételek, legalább otthon próbálj meg "megfelelőbben" enni, nem szénhidrátosan és zsírdúsan egyszerre. A cukor csökkentése is jót tehet, bár nem tudom, mennyi gyümölcsöt eszel a turmixodban (s alapból nem lenne vele gond, de ennél meglepőbb dolgok is be tudnak kavarni egyeseknél, nem árt szigorítani, ha egyszer így nem megy).
2016. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
irnal nekem egy minta etrendet akkor? csak hogy lassam mennyire lenne szigoru:)
2016. jan. 5. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Senkinek nem írok mintaétrendet, még önmagamnak sem. Teljesen esetlegesen eszem, azt, ami épp jön, csak megfelelő összetételben. Évekig tartott, míg hozzávetőlegesen kialakult ez, s én ugye tudtam figyelni testem reakcióit.


Másnak nehéz lenne, akkor ki kéne faggatnom az ízléséről, arról, hogy mit bír, hogyan érzi magát... Bonyolult ez, jó, hogy nem ez a munkám.

2016. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az ebédet otthon etted volna akkor azt mondom nem tudom mi lehet a gond de így elég eggyértelmű nállunk ki van írva a menza kalóriatáblázata , egy ebéd 900-1500(!!) Kalória szokott lenni látszólag ártalmatlan kajákból is , szerintem hanyagold a menzát főzzél inkább magadnak !

14/L

2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 weresddfes13 válasza:
Szétválasztó diétát ajánlom és mozgást olvass utána
2016. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!