Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! (? ) (Fogyókúra)

Segítség! (? ) (Fogyókúra)

Figyelt kérdés

Sziasztok rendes tanácsok kellenének kemény fogyáshoz (nem káros tanácsok)

3 honap alatt szeretnék látványosan fogyni 159 centi vagyok 75 kg


NEM KÉREK SE AGYONISKOLÁZOTT SEM ÉRTELMETLEN SEM BUNKÓ VÁLASZOKAT

Rendes segìtő válaszok kellenek


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :)



2016. jan. 7. 19:30
 1/3 anonim válasza:

Mindenképp kezdj el ezdeni!!!

Az tényleg sokat segyt. Esetleg kérhetnél edzőtől is segítséget, ha nem vagy jártas ilyesmi dolgokban.

Ezen kívűl szinte még fontosabb, hogy mit eszel, mikor , mennyit erre figyelni kell. Valószínüleg az eddigi táplálkozásod nem megfelelő.

Én azt javaslom, hogy ügyelj arra, hogy sok fehérjét egyél. Mindenképp kerüld a szénhidrátot! Ne egyél fehérkenyeret, inkább teljes kiőrlésüt, ne fogyasz édességet, ha látványos eredményt szeretnél, egyél helyett inkább gyümölcsöt, bár abban is van cukor, de rost is.

2016. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod :)
2016. jan. 8. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az étkezés a legfontosabb, ami valószínűleg félrecsúszott nálad.

Ne legyen túl szigorú a diétád (se mennyiségileg se összetételre), mert nem fogod tudni hosszú távon fenntartani, és ha "elhagyod magad", akkor könnyen többre ugrasz fel, mint amikor elkezdted. Szóval egyél változatosan, de mindenből csak mértékkel!

Mivel nem írtál semmit a szokásaidról (étrend, mozgás), nehéz konkrét tanácsot adni.

- Semmiképp se menj napi 1000 kalória alá! (Becsüld meg a napi energiaigényedet, pár száz kalória mínusszal már lehet eredményeket elérni.)

- Próbáld kerülni az üres kalóriákat!

- Mint édesszájúnak, nekem bevált, hogy azért naponta megengedek magamnak max. 100 kalória csokit:) - az elég az íze miatt, viszont nem érzem, hogy le kellett mondanom valami finomságról, ugyanakkor nagyon jó, hogy megtanultam 2 hétre beosztani egy tábla csokit:)) Praktikus is és az önbizalmamnak is jót tett. Szóval ha van valami kedvenced, ami kerülendő lenne, akkor igyekezz egy minimális határt szabni neki, de ne vond meg teljesen magadtól.

- Úgy is kialakíthatod a diétás étrendet, hogy először csak egy élelmiszercsoportot iktatsz ki / minimalizálsz, és ha az már nem hiányzik, akkor kezdesz kerülni egy másik nem kívánatos élelmiszercsoportot, szóval nem egyszerre mindenről mondasz le. (Persze olyan is van, akinek az éles váltás megy jobban, te tudod, milyen típus vagy.)

2016. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!