Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki (elég...

Lehetséges, hogy valaki (elég arányos testalkatú) 20-as BMi-vel rendelkezik, és kövér?

Figyelt kérdés
Osztásokat nem kérek.
2010. márc. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ha nincs jóformán semmi izomzata - a zsir ugyanis sokkal könnyebb, mint az izom. Ez az, amiért a BMI csak tájékoztató adatnak jó - lehet valakinek a BMI-je 30 körül és mégsem tünik kövérnek, mert az izomzata kidolgozott.
2010. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán lehet.

Amit az előző válaszoló írt, arra az apukám egy tipikus példa.

2010. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes hozzászólást!
2010. márc. 26. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van... eleve micsoda hülyeség valakit látatlanban megítélni súly és magasság alapján??? A testzsírszázalék számít, azt pedig csak személyesen lehet mérni. Én 180magas vagyok és 90 kiló, kockás hassal... Egy 85 kilós puhos kövér férfire közlik látatlanban, hogy jó, én meg fogyjak kicsit... nevetséges.
2010. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi!
2010. márc. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!