Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki alapból erősebb...

Ha valaki alapból erősebb testalkatú, abból már sose lehet vékony?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó,mert az a helyzet,hogy világ életemben erősebb testalkatú voltam,egészen kislányként is,anyukám is hasonló alkatú.Az utóbbi időben viszont felszaladt rám jó pár kg,most 15 kg-t kéne leadnom ahhoz,hogy tényleg vékony legyek,ami minden álmom lenne:)Lehet még belőlem vékony lány?

Másik kérdésem pedig az,hogy milyen az ideális étkezés?Úgy értem 1 napra lebontva,hányszor kell enni,miket,mikor,milyen adagokat?Írnátok nekem 2-3 napos étrendet,ami nem túl bonyolult,és pl.suliban is tudok enni?:)


2010. aug. 26. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Erős testalkaton az IZMOSABBAT érted? Ha igen akkor ne akarj gizda lenni az izom sokkal fontosabb és nem utolsó sorban esztétikusabb is.
2010. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajna igazán vékonyak sosem leszünk... lehetünk vékonyabbak, nézhetünk ki sokkal jobban, de nádszál nem lesz belőlünk, az tuti. Én most vagyok a fogyókúra közepén, eddig 9 kg ment le, még 15 kellene... sok zöldség és gyümölcs, húst csak salátával, kenyér és cukor teljes elhagyása, hetente 2 zumba óra... a 9 kg egyébként 3 hónap alatt ment le.


Étrend javaslat:

Reggeli: rozskenyeres szendvics pulykasonkával, gyümölcslé

Tízórai: győri édes jóreggelt keksz

Ebéd: sült csirkemell görög salátával, VAGY könnyű főzelékféle

Uzsi: gyümölcs

Vacsi: joghurt vagy kefír, VAGY kisadag saláta pulykasonkával / csirkemellel / 1 főtt tojással


Szerintem :) Nekem legalábbis a hasonló étrend bevált.

2010. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

saten hagyd már abba ezt a hülyeséget,az erősebb testalkat nem izmot jelent,hanem húsos vagy brünhilda termetet,orosz birkózónő,ndk-s úszónő....


olyan gizda nem leszel,mint az emógörlök,mert ők ilyen csontozatúak,de vékony lehetsz,nem miniegér,de vékony

a többit nem tudom

2010. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen csontozatúak :D mert te mi vagy ufó, hogy más a csontozatod? XD
2010. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a testalkat az meghatározó, de lehet belőled vékony lány. az más kérdés hogy valószínűleg sosem leszel az az őzike típusú lány aki nagyon vékony. én is alapból sajna tömzsibb(alacsony és izmosabb) vagyok és vigyáznom kell arra mit mikor eszek és sportolnom is kell. de így simán tartom a súlyom és vékony vagyok.
2010. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó,leírnád,hogy miket szoktál enni?

2010. aug. 26. 15:45
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

ezt hívják vékony csontozatnak,nekem sose lesz ekkora vállam,mert kb.kétszer ilyen hosszú és vastag a kulcscsontom,de nem amiatt mert zsír van rajta,érted?

és nem vagyok ufó,nem értem hogy lehet valaki ily értetlen...

2010. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Nem, én értem te mire akarsz kilyukadni sőt igazából már az elején is értettem mert nem hülye vagyok hanem köcsög. Viszont azt már nem értem, hogy miért szebb ez:

[link]

mint ez:

[link]

vagy ez:

[link]

2010. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fúhhh..hát én lány szemmel nem tartom esztétikusnak a túlzott soványságot,de az utolsó kettő szerintem gusztustalan......akkor már inkább vékony legyen...
2010. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyre kérlek ne undorítózd le. Tudod milyen kemény munka van az utolsó képen lévő karon? Neked sem esne jól ha valaki azt mondaná a fősztödre, hogy undorító.
2010. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!