Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felkéne szednem pár kilót, de...

Felkéne szednem pár kilót, de nem megy! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, az ételt se kívánom, hiába ennék valahogy nem megy le!! Segítsetek!! Köszi előre is!:)
2010. márc. 26. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egyél nagyon sokat.
2010. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kalóriadús ételeken kell élni,nem magvakon és persze mellette sportolni valamit,hogy ne egy hájpacni légy!
2010. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igazából ovo-lakto vegetáriánus vagyok, nem csak magvakon élek;) De hiába erőltetem magam nem kívánok semmit.
2010. márc. 26. 15:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Nahát..,akkor igy nehezen fogsz meghizni!És ha húst nem de más állati terméket fogyasztasz..,az mi?Mit eszel?
2010. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindent amiért nem kell levágni az állatot. Halat, gombát, egyes zöldségeket azért nem eszem mert nem szeretem. A húst se szeretem.
2010. márc. 26. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
A mozgás a hízni vágyóknál is kulcsfontosságú, mert ha nem mozogsz, akkor az anyagcseréd úgysem fogja feldolgozni a felesleges tápanyagot. De ha fokozottan mozogsz, akkor a testnek is többet kell beépítenie.
2010. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pl. tej, sajt, tojás stb. ezeket szeretem.
2010. márc. 26. 15:36
 8/14 A kérdező kommentje:
jah am köszi mindenki válaszát:)
2010. márc. 26. 15:37
 9/14 anonim válasza:
Kezdj el sportolni, attól megjön az étvágyad;)
2010. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

szia hát az úgy tényleg nehéz lesz ha nem eszel húst,meg nem is sportolsz,kéne enni sok húst,egészséges kaják,és lehetőleg nem sok mozgás,de azért néha-néha sétálgass,de ne sokat! ha látnálak nagyjából megtudnám állapítani,hogy mennyit egyél,és mennyit mozogj,hogy milyen alkat vagy! ;)

de közbe izmosodni is kéne! kocogás,aztán futás,de mindezek előtt,15-20 perc bemelegítés,bizócás,meg ilyen lazább testmozgás és akkor külön sportra sem kell befizetned! majd még jelentkezem:D 14/L szió

2010. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!