Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sikeres lehet szerintetek?...

Ez sikeres lehet szerintetek? Vissza szedném? Link lenn.

Figyelt kérdés

Találtam egy diétát. tudom mozgás nélkül nem ér semmit. tornáznék is,meg stb. de szerintetek ez jó?

[link] vissza szedném lehet? vagy inkább legyen a level diéta? vélemények? tapasztalatok? :D


2011. jún. 21. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NEM JÓ TÚL GYORSAN FOGYNI MÉG HA HATÁSOS IS LENNE PERPILL! Bocs beragadt a capslock. Csináld meg két hetet vesz el az életedből, de cserébe rájössz hogy mit érhetsz el ilyesmivel. komolyan, csináld csak meg
2011. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem szipmi.
2011. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt a dietat mar en is megtalaltam.De inkabb nem probaltam ki mert egy madar is tobbet eszik. Szerintem visszaszedned,de ki tudja. A level dietarol meg nem tudok semmit.
2011. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

elsőnek:

megcsinálom, majd tanulok belőle ha nem jó ((:

amúgy meg nem tudod h miért akarok fogyni. és én nyárig júl. 5ig akarok fogyni. már fogytam de még kellene. csak ennyi :D

2011. jún. 21. 17:36
 5/16 anonim válasza:

Jézusom, nem hiszem el, ez a rengeteg fogyókúrás kérdés...

Az összes ilyen "gyorsan, sokat, erőfeszítés nélkül" stb. típusú népámítás hülyeség! És ne akarj hirtelen ennyit meg annyit fogyni, elhiszem h csúcsformában szeretnél lenni xy előtt vagy bármi más okból, de ha tartós eredményt is akarsz akkor semmiképp ne vágj bele. Csak tönkreteszed a szervezetedet.

A kulcsszavak: mértékletesség, változatosság, arányosság, fokozatosság, testmozgás és elegendő folyadék!

Tehát: Lényegében "bármit" ehetsz (ide nem értve a chipset és társait, plusz a cukros üdítőket), csak mértékkel és változatosan. Minden nap kb. fél kiló zöldség- gyümölcs és 2-3 liter víz (sima csapvíz a legjobb)az alap. Legtöbbet gabonaféléket (teljes kiőrlésű dolgok, rizs, burgonya, hüvelyesek) és zöldségeket- gyümölcsöket egyél. Kisebb mennyiség jöhet húsféleségekből és tejtermékekből(fontos h a soványabbat válaszd), és hetente egyszer halat is egyél. Zsírokat, olajokat, édességeket csak nagyon minimálisat. És hetente legalább 3-4x sportolj vmit, alkalmanként min. 45 percet. De ezt is fokozatosan szabad csak, ha eddig nem mozogtál rendszeresen, ne erőltesd meg magad túlzottan.

És figyelj a folyadékra!! Bonyolultnak tűnhet, de ha megszokod, sokkal jobban érzed majd magad és soha nem kell fogyókúrázni.

2011. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 TOMAtm ***** válasza:

ez az étrend valószínű ketózishoz vezet pár nap alatt.a ketózis lányege h a test nem jut szénhidráthoz ezért ketontesteket állít elő zsírból(a saját zsírodból leginkább)és abból tartja fent magát.tehát felb*ssza a koleszterintedet az égbe,állandóan dekoncentrált leszel)a cukorhiánytól) és a kávé miatt rengeteg vizet fogsz veszíteni.

valószínűleg működik ez a diéta,nagyon gyorsan nagyon eredményes lenne,DE :

egészségtelen az érrendszeredre nézve

amint abbahagyod és szénhidrátos kajákat eszel,visszajön a leadott vízmenniység!

állandó izomgörcsökre készülj fel a vízhiány miatt.

2011. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bix ***** válasza:

mcsy88


kajás kérdésben inkább ne adj tanácsot ha megoldható. néha mehet hús (amiben ha sovány nincs szénhidrát kb semmi) a hal a legjobb a diétában de krumpli meg mehet:D hanyagoljuk kérlek

2011. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem fogok mozogni egész nap,mozgok mindig. És Képzeld, nem tudom hanyadik vagy: Iszok rengeteget, napi 5-6 litert megiszok kb. szóval:D ki kell próbálni majd tanulok a saját hibámból :D
2011. jún. 21. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez kínzás, könnyen lehet gyomorfekélyed.Nekem sporttal és némi odafigyeléssel az étkezésre sikerült leadnom 5-6 kg-ot, igaz 3 hónap alatt.
2011. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Kedves bix és 19:01!

Ilyen idiótaságokat úgy tudok írni hogy orvosi- táplálkozástudományi egyetemen ezt tanítják :)

1. nem azt írtam h nem vagy csak néha mehet hús, hanem hogy ne túl sokat belőle, és igen, a soványabbat, ugyanis a szénhidrátot nem a húsból fogod szerezni, abból max. a fehérjét, és ha zsíros a hús akkor még zsírt is :)

2. igen, a hal simán mehet diétában is (vegetáriánusok vajon miért eszik?)

3. krumplit sem kell persze túlzásba vinni, de szénhidrátot sokat nyerhetsz belőle (szénhidrátot, aminek az energiafelvételed 55-70%-át kell kitennie)

2011. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!