Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » LE AKAROK FOGYNI! Tudnátok...

LE AKAROK FOGYNI! Tudnátok nekem ebben segiteni?

Figyelt kérdés

Olvastam sok butaságot,és hasznos dolgokat is.

Diéta+ mozgás = fogyás

Én ezt tudtam össze rakni.

Azt szeretnem kérni töletek hogy tudnátok nekem kemény(lehet bármilyen nehéz megcsinálom) edzés tervet írni

Meg az is érdkelene hogy ti hogy tudtatok lefogyni (már akinek kellet)


2016. jan. 10. 17:51
 1/4 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy mennyi a felesleged. Én 50kg-ot dobtam le, ha gondolod írj nekem, hátha tudok adni pár hasznos tippet
2016. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
"lehet bármilyen nehéz megcsinálom" de azért az étrendet meg az edzéseket mi állítsuk össze nem?!:D Ez már régen elbukott..
2016. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 luciferko válasza:

Sokan, sőt MINDENKI aki leakart adni pár kilót, megpróbálkozott már valamivel. Senki nem szánt rá energiát, hogy megtudja hogyan működik az emberi test és személy szerint egyenként mit lehet tenni ÖNMAGUNKÉRT amikor javítani akarjuk a "megjelent" másságot.

Eddigi szemléletünkben az ORVOS MEGGYÓGYÍTJA A BETEGET. Azért HISSZÜK ezt, mert a fellépő betegség esetén a már meglévő bajjal keressük fel. Pedig az orvos csak SEGÍT A GYÓGYSZEREKKEL a sejtjeinknek,hogy helyre hozzák a kibillent egyensúlyt. Betegségeink 80%-t el tudnánk kerülni, ha ismernénk szervezetünk (sejtjeink) nyelvezetét. Amikor fázunk már tudjuk, hogy kevés a ruházat. Amikor éhesek vagyunk tudjuk a táplálék hiányát. Ha túl súlyosak vagyunk a szervezetünk szól hozzánk, hogy sok táplálékot vettünk magunkhoz, nem mozogtunk elegendőt ennek elfogyasztásához. Nem megfelelő táplálékkal traktáltuk magunkat. Valamilyen hiány lépett fel a belső ellátásunkban amit pótolnunk kellene.

A sejtjeink nyelvezete az első kettőnél könnyen érthető, mert már születésünk óta együtt gyakoroltuk a sejtjeinkkel. Ezt az utolsót azért nemtudjuk, mert nem ismerjük sejtjeink működését, sőt még azt sem, hogy 100 milliárdan vannak és MINDEGYIK KÖTELES SEGÍTENI A BAJBAN TÁRSAINAK. Egyedül mi az "egészember" nem fogadjuk el, hogy segítenie kell a sejteknek ahogy ők segítenek egymásnak. Hogy a segítséghez TUDNUNK IS KELL AZ IGÉNYEIK MEGÉRTÉSÉT erről hallani sem akarunk. Pláne hogy ezt MEG IS TANULJUK.


Válaszom a kérdésedre: Meg kell ismerned testsejtjeid igényét, hogy a DNS utasításokat teljesíteni tudják.

Javaslom, hogy a GOOGLE-ban Dr Hummel Zoltán nevét beírva, a kiérkező anyagból válaszd ki a 2014.november 05-i jegyzetét (3 oldal) és olvasdel/tanuldmeg.

De ha megkérsz bemásolom az oldalakat. Szia::Feribácsi

2016. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.

hát azért mert eleve bukásnak itéled még lehet belöle valami,azért kértem segitséget mert én annyira jutotam hogy

Futás,utána fekvő,felülés,gugolás,huzodkodás, ezt naponta növelve a sorozatszákokat és az ismétléseket.

De hát ez nem valami ütös :P

3.

Köszönöm utána nézek,és el is olvasom

2016. jan. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!