Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki diétázik mit eszik reggelire?

Aki diétázik mit eszik reggelire?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Akármit ehet, ez a diétától függ, még akkor is, ha szálkásító, zsírvesztő diétáról van szó.


Én pl. semmit, a párom pedig mikor mit, ma pl. kétszer mazsolás browniet, 1000 kcal + a baraclekvár. Fizikai munka biciklis bejárással, kell neki az energia :D


Tényleg bármit lehet. Sokaknak igen célszerű a tojás vagy hús zöldségekkel, de van, akinek más stílus jobban fekszik. Ha én ennék reggelit, az főleg zsírból állna, hogy minél kisebb legyen az inzulinválasza, ez nekem fontos ahhoz, hogy ne legyek éhesebb, mint evés nélkül, reggelire pedig nem jut sok kalória.


Diéta és emberfüggő ez, de még az aktivitás sem mindegy. Ha reggeli után 8 órát nonstop kemény fizikai munkát kell végezned, az ugye más, mintha otthon ülsz és majd jön a tízórai. Márpedig a kemény fizikai munkások is el tudnak hízni.

2016. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
*a héten, nem MA... Ma is csak egy reggelije volt :D
2016. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
fogyni akarok, azért kérdezem
2016. jan. 15. 18:31
 4/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam, de az sem szűkíti le a dolgokat, viszont a fehérje+zöldség kombóval direkt azt céloztam meg, hisz fogyáshoz elég jó tud lenni az ilyen megközelítés, persze ez emberfüggő.
2016. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De most mit?

Ma pl 2 db piritóskenyeret reggeliztem, barna, magvaskenyérből, az még jó?

HOlnap főttojást akarok

2016. jan. 15. 18:36
 6/19 anonim ***** válasza:

En zabkasat szoktam enni afonyaval es mezzel (ez el is hagyhato) vagy rantottat (5 tojasbol) humusszal es nyers zoldseggel. Ez utobbival nagyon sokaig nem leszek ehes.


Neha szoktam husgombocot enni szinten humusszal es zoldseggel.

2016. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A főtt tojás szuper. A pirítós nekem az életbe általában sem fér bele, de más döntse el s tapasztalja ki, hogy neki OK-e, tud-e vele fogyni, laktató-e számára s ki tudja-e hozni a napot úgy, hogy tápanyagdús legyen. A pirítóssal megnehezíti a többi étkezést, hisz azoknak kell biztosítaniuk a pirítósban nem meglevő tápanyagokat, de az is megoldható. A fehérjét azért nem hagynám ki az első étkezésemből. Rég nem kapott a test aminosavakat, lassan kellene újabb löket...
2016. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Zabkását tejjel eszik?Milyen?Olyan mint a műzli?
2016. jan. 15. 18:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Felsorolnátok egy pár kiváló reggelit?
2016. jan. 15. 18:54
 10/19 anonim ***** válasza:
Rántotta kevés olajjal, zoldsegekkel; 2 szelet piritós sonkával, zöldséggel; gyümölcsök; zabpehely vízbe v tejbe... Ennyi jutott hirtelen eszembe.
2016. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!