Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni legalább 5-6...

Szeretnék fogyni legalább 5-6 kg-t, mi a leghatékonyabb módszer?

Figyelt kérdés

Egy hónapja folyamatosan edzek, változást nem igazán tapasztaltam. Nem akarok koplalni, mert szeretem a hasam. Valami ötlet, tapasztalat, hogy nektek mi vált be a legjobban?

L/17


2016. jan. 17. 17:31
 1/10 anonim válasza:
0%
Vágj ki egy kis bőrt magadból, oszt süssd meg. Megeszitek a családdal.
2016. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell koplalnod, de az étrendváltozás nem ártana ha fogyni akarsz. Mert hiába edzel, ha pl: hamburgert és pizzát eszel, ráadásként hatalmas dobostortát is elfogyasztasz.

Nyugodtan egyél, ne koplalj, de ne egyél hizlalós ételeket. kenyér, pékáruk, cukros, lisztes dolgokat száműzöd akkor lesz eredménye a sportnak is..

2016. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Előző: ha szar humorérzékkel lettél megáldva, semmi gond, ne poénkodj, mert csak szánalmas leszel. A kalória számlálás egyik tovább fejlesztett verziója, a makrotápanyag számlálás a legjobb módszer. Meg a legbonyolultabb is. Szóval az a lényeg, hogy sok fehérje, kevés szénhidrát, kevés zsír. Ja, és hogy legyél kalória deficitben.
2016. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Második: amúgy én úgy fogyok heti 1 kg-ot, hogy pizzát (egy egészet, fagyit, fehérkenyeret stb. eszek. Napi 3000-3500 kcal meg van. Tehát ha valaki sokat edz, akkor a pizzával sincs gond. Persze kell enni csirkét, meg ilyeneket is, a fehérje miatt. Csak érdekesség miatt írom, nem kioktatásul, mert amit írtál azzal egyet értek. :)
2016. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Időpont ma 18:11

neked meg kár okoskodnod, mert buta emberek csak a hülyeséget írják..

Szerinted a sok ember mitől hízik el? Attól, hogy zabálják a hamburgert, pizzát, tortákat és nem mozognak.

Ha valaki el kezd mozogni kövéren az ha továbbra is ilyen dolgokat eszik, az csak annyit ér el, hogy nem hízik tovább de nem is fogy le. Utána lehet számolni, hogy mennyi kalória van az egészben. Lehet, hogy te humornak fogtad fel amit írtam, de én 35 kiló fogyás után csak szereztem némi tapasztalatot, hogy miért fogy vagy hízik az ember. Persze ha olyan ostobán buta lennék mint te meg sem szólalnék.. De hát itt a gyakorin az ostobák is okoskodhatnak..

2016. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nyersétkező vagyok hónapok óta, meg sportolok (edzőtermi edzés, futás, Péntek Enikő). Lement 15 kg.
2016. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
En is most kezdem a fogyókúrat. Nehéz mivel en is szeretem a hasam. De muszaj fogynom . Reggelire müzlit eszek esetleg puffasztott rizst. Ebédre csirkehúst(legtöbbször mellet) rizzsel esetleg zöldséges rizzsel (nem vagyok oda a zöldségekért de ez így finom) vacsorára puffasztott rizs csirkesonka és zöldségek vagy 1-2 szelet barna rozskenyér .. 16/L
2016. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A fogyás más mindenkinél. Mert nem egyforma a szervezetünk meg az sem ahogy reagál a fogyókúrára.

Én semmi más nem csináltam mint hogy nem ettem kenyeret és tésztát, mindent ugyan úgy ettem kisebb adagokban de kenyér nélkül. Nem koplaltam én sem. És még is igaz lassabban de megszabadultam 25 kilótól.

2016. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Döme06 válasza:
Szia! Én is próbálok fogyókúrázni, 65kg vagyok,de nem érzem így jól magam. Van egy kis hasam,egy kis combom és nem igazán szeretem.. Én úgy próbálok fogyózni,hogy mindennap fekvőtámaszba helyezkedek, 2 percig, vizszintes testtel. Megtartom magam. Utána sokkal jobban is érzem hogy könnyebb vagyok. Bár nem azért mert fogytam 2 perc alatt :ddd Csakmert olyan jó érzés utána. De én ugyanúgy eszek pizzát,hambit,sütiket.. Nem igazán hízok,de akarok leadni. 1 hét alatt le ment 2 és fél kg. Én ezt folytatom, nekem nagyon tetszik. Ha segíteni tudtam örülök. :) üdv. Döme
2016. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A válasz egyszerű, az egyensúly letrehozása segit, ekkor lesz ujra idealis a testsulyod. Ha ez nem sikerült eddig, akkor segithet neked az az USA gyogynovenyes trio, ami egyszerre hat az alvasra, stresszre, belflorára, vitamin haztartasra, a szervek tisztitasara, energiára

Ha érdekel, irj, ,Udv,Eva

2019. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!