Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert irtozik mindenki a...

Miert irtozik mindenki a szendvicstol ha fogyokurarol van szo?

Figyelt kérdés
Nem ertem miert baj ha reggelire az ember szendvicset eszik....
2010. márc. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, sőt kell is. Csak nem mindegy, milyen szendvics. Fehér lisztes cuccot enni sok zsírral, növény nélkül nem jó.

Teljes kiörl. szendvicset enni sonkával, sajttal és nagy mennyiségű bármilyen zöldséggel nagyon jó.

Ez mindenkire vonatkozik, nem csak fogyókúrázókra.

2010. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kossz vegre egy ertelmes....:)
2010. márc. 27. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mért irtóznak tőle, de tényleg nagyon jó a szendvics reggelre, én eszek 2 szendvicset reggel és 4-5 óra múlva leszek csak éhes. A lényeg csak az hogy milyen kenyérből csinálod pl: a graham, teljes kiőrlésű, lenmagos ezek mind jók, csak a fehéret kell kerülni és a feltét is fontos én zsírszegény sajtot és pulyka vagy csirkemell sonkát teszek rá és zöldséget: paradicsom, uborka, paprika, retek, vagy valami csírát.

Szerintem az a baj, hogy a magyarok általában szendvicsen ezt értik: fehér kenyér szeletek vajjal, valami kis felvágott/téliszalámi, sajt, és egy jó nagy adag mondjuk majonéz és persze semmi zöldség.

2010. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szendvicset szoktam enni, teljes kiőrlésűt, magvasat, rozskenyeret. Pulyka vagy csirkesonka, nagy ritkán főtt tarja, párizsi. Margarint teszek bele, néha főtt tojást is és persze idényzöldséget. Saláta, uborka, eszegetek mellé paradicsomot, retket.

Általában fél hét körül reggelizem, hozzá tejeskávé, tej, kapucsínó (szigorúan édesítővel). 9 körül egy joghurt, de ez inkább a vércukor szinten tartása miatt kell, nem pedig azért, mert borzasztó éhes lettem.

2010. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Én nem diétázom, csak jövőre, de nem fogok szendvicset enni reggelire, ezt már tudom.
2010. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én uzsonnára szoktam. Ha van pénzem, hajdinás kenyeret veszek (vagy nem fogy el a boltban, mire odaérek), ha épp úgy állok anyagilag, egy zsömlét eszek.
2010. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!