Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Elvileg karcsúna...

Miért van ez? Elvileg karcsúnak kéne lennem (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.168 cm és 51 kg sokan szörnyülködnek ha meghalják ,hogy hízzak fel gyorsan minimum 3-4 kg-ot de a valóságban a fenekem meg combom husisabb.(bár mióta futok szerintem a fenekemen van pici változás)de ha még fogyok akkor sovány kategóriába fogok tartozni és nem a normálba.Így viszont nem vagyok megelégedve magammal.Ez miért van így?
2010. márc. 28. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert előnytelenül öltözködsz, és nem barátkoztál meg a testeddel, és elárulom, fogsz még alakulni, fog még nőni a melled, a csípőd, a sportot meg ne hagyd abba.
2010. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes vagy.
2010. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem ,hogy előnytelenül öltözködöm de köszönöm a fáradságotok mindkettőtöknek :)
2010. márc. 28. 13:24
 4/5 maundrel ***** válasza:
én is 168 cm vagyok de. 55 kilogramm. és a combom picit vastagabb, és azért pocakom is van rendesen. "tinikoromban" 50-52 között voltam, pocakom akkor is volt(de csak egy icipici). Sztem ne fogyókúrázz, csak egyszerűen figyelj oda mit mikor eszel(és ezt tartsd meg életed végéig):). A lényeg az sportolj sokat. Futás, kerékpár, egyéb alakformáló tornák. Ha kitartóan tornázol, előbb utóbb az is lehet h a mérleg többet fog mutatni, de centikben kevesebb leszel, és laposabb lesz a hasad is. Én is ezt csinálom most, figyelek a kajálásra, mellette sokat tornázom, és kg-ban nincs változás, de centikben annál inkább :)
2010. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megfogadom tanácsod :)
2010. márc. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!