Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem?

Túl sokat ettem?

Figyelt kérdés

Reggeli : 4 tojásos baconos rántotta, 2 alma

Nasi : 2 nagy müzli szelet

Ebéd: 1 pizza, 1 nagy kehely fagyi, egy tál csipsz (ez nem a tartósított, izfokozós csipsz, csak krumpli + olaj + só), 1 nagy fürt szőlő

Vacsora: 1 burrito, 3 hamburger, sok sültkrumpli, ketchup, 1 tál kukorica puffancs (ez sem tartósított, nem ízfokozós, csak kulorica dara + olaj +só), 1 tölcséres fagyi


2016. jan. 26. 16:18
 1/4 anonim válasza:
igen
2016. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valami jó az összetétel, hogy tudod megenni a rántottát zöldség nélkül? Jó, nekem is menne muszájból, de azért nem az igazi.


Szép mennyiség, sokunknak több napra is elég lenne (mondom ezt egy 1500 kcal fölötti ebéd után, kicsit éhesebb voltam a szokásosnál, no :)), de mivel semmit sem tudunk rólad s céljaidról, szempontjaidról, fogalmunk sem lehet itt, hogy ez sok neked vagy sem.

Amúgysem mértékegység a sok.

De azért igen alapos mennyiség lehetett ez. Kevesen égetnek el ennyit, ahhoz már többórás intenzív sportolás kell vagy kemény fizikai munka nagy izomtömeggel.


A tápanyagokról nem tudok mit mondani, bizonyára van, ami hiányzik, bár ennyi ételben simán be lehetne vinni mindent akár triplán, de ugye, az összetétel.

2016. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ennyit max ünnepekkor eszek.
2016. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még éb aggódtam, hogy sokat ettem-e tegnap :D

Reggeli: 1 bögre müzli

Ebéd: kevés saláta egy kis darab rántott csirkemellel

Vacsi (kb. fél6-kor): egy kis tál frankfurti leves sok káposztával és pár virslikarikával benne

Utána 1 mandarin meg pár kocka csoki.

23L

2016. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!