Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől még nem lesz bajom ugye?

Ettől még nem lesz bajom ugye?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer hánytattam magam, a kettő között is volt pár hét. Ma másodszorra mivel rengeteget ettem... A java szénhidrát volt... Nem bírtam megállni hogy ne egyek... elkeseredettségembe nem tudtam mit tenni.

#fogyás #hányás #nem megoldás
2016. jan. 27. 16:09
 1/6 Szabi.L ***** válasza:

Most mit vársz mit írjunk? Nyugodtan hánytasd csak magad, semmi bajod nem lesz tőle?


Elkeseredettségedbe inkább menj és csinálj egy kiadós kardió edzést, ha sok szénhidrátot ettél. De ha büdös a meló, akkor hánytasd csak magad nyugodtan.

2016. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, inkább mozogj. De az is OK, ha fájó hassal elhatározod, hogy máskor nem zabálod tele magad.


A hánytatás mindenképpen nagy butaság. Nem is értem, hogy jut eszébe oly sokaknak. Én utálok hányni, szerencsére nem is szoktam.

2016. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem tisztában vagy azzal, hogy így kezdődik a BULÉMIÁS korszakod? Majd aztán anorexiás csontváz leszek és egyenes mehetsz is a kórházba ahol minden sz..r csövet beléd fognak dugni, hogy tápanyagot vigyenek beléd.

Plusz egy jó kis pszichológus is kezelésbe fog téged venni, mert ilyen buta vagy, hogy ezt csinálod!


De igen, LEHET BAJOD!!

2016. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, többször nem áll szándékomban.

Köszi a válaszokat.

2016. jan. 27. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az első alkalom után is azt mondtad, hogy nem fog többé előfordulni.


Hánytatás pedig csak méregnyelésnél elfogadható, fogyókúrás megoldásként nem.

2016. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy elő fog fordulni legközelebb is. Már kétszer megtetted. Akkor kell megállni, amikor rád jön a falásroham. Illetve az okát kellene kideríteni. Fogyókúrázol? Ha igen, milyen diétát követsz, mennyire sűrűn eszel stb? Csak kiegyensúlyozott étrenddel lehet elkerülni a falásrohamokat. Ha unalomból eszel, akkor pedig elfoglaltsággal. (Lehetőleg sport). Ha pszichológiai, pl. elfojtás miatt van, akkor annak az okát kellene kivizsgálni.
2016. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!