Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy komplett...

Mennyibe kerül egy komplett bőreltávolító műtét (comb, kar, has, mellkas)?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok és több mint 60 kg fogytam, de most mindenhol lóg a bőröm. Tudom, hogy több millió Ft is lehet, de kb. mennyibe kerülhet az egész kompletten. Nézegetek plasztikai oldalakat, de még megközelítő árat sem képesek kiírni.

2016. jan. 28. 01:28
 1/7 anonim válasza:

Off:

Hogy fogytál te olyan gyorsan, hogy a bőröd nem tudta felvenni vele a lépést?

2016. jan. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Háziorvosodnál érdeklődj, hogy van-e lehetőség TB alapon elvégeztetni a műtétet. 3 éve nekem így volt. Ne hagyd magad lerázni. Lehet, hogy kell pszichológus szakvéleménye is. Én is 60 kg-ot fogytam rövid idő alatt.
2016. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van elötte orvosi mérés és elgalább 30 kg-ot fogytál, illetve ezt tartod legalább egy éve, akkor TB-re meg lehet csináltatni.


Komplett ár meg azért sincs, mert egyrészt minden eset egyedi, másrészt igen kevés embernek kell mindenhol javítani.

2016. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Olyan, hogy böreltávolító mütét nincs, mert azt nem élné túl egy ember - csak a börfelelsegelt tudják eltávolítani.


A legtöbb internetes oldalon van email-cím oda tudsz írni nekik, és megérdeklödni, hogy ott milyen árral lehet számolni. Ez természetesen egy tól-ig érték, mert elöre és interneten keresztül nem lehet konkrét árat mondani.

2016. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1: 60 kiló felett fogyott. A legtöbb embernek a bőre ezt nem bírja, akármilyen tempóban és mozgás mellett is fogy. Van, akinek a 20 is sok, de a 60 már sokaknak.
2016. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Köszönöm 5-ös!

(első voltam)

2016. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
TB támogatja, első körben menj el a háziorvosodhoz.
2016. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!