Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 120 kg körüliek, ti mit...

120 kg körüliek, ti mit tornáztok, és mennyi ideig bírjátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 16:19
 1/8 Szabi.L ***** válasza:

Én amikor ekörül voltam, súlyzós edzést és aerob edzést végeztem. Meg néha kardió.


Nem kell rögtön az első edzésen maratont futni. Szépen lassan kell emelni az intenzitást. Kb 1 órás edzéseim voltak.

2016. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég a sétálás is, ha úszni van lehetőséged, manj el!
2016. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a kg, hanem a magasság is számít, meg a testesíti százalék.

Én 120kgvel simán letekertem 120-150km-t betonon, 60-70et terepen; heti 3x eljártam kosárlabdázni, majd amikor már nem volt jó csapat heti 1-2 kondi terem. Most volt egy év kiesés vissza is estem 105re. Majd tavasszal újra kezdem.

2016. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Amikor en annyi voltam, akkor szimplan csak az etkezesemen valtoztattam, ez boven elegg volt, hogy elegg sok kilot adjak le nehany honap alatt, gyakorlatilag sportolas nelkul. 70-30-ban az etkezestol fugg minden. Fejben dol el. Ha tobb reszletre vagynal nyugodtam irj privatban!
2016. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én csak azért írtam ki, mert érdekelt, hogy mások mennyit bírnak... Nem rólam volt szó...
2016. jan. 28. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

én voltam lány létemre 115 kg (170 cm) és akkor is jól bírtam a terhelést,tesin ugyanúgy kosaraztam,futottam stb. nem voltam tipikusan az a fajta,aki liheg a lépcsőzéstől :D de tény,hogy érdemesebb kímélni az ízületeket ilyen nagy súlyfeleslegnél..

Azóta már lefogytam, 62 kg vagyok.

2016. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, tesin ugyanannyit futok, mint a többiek, és kb 15 másodperccel vagyok csak lemaradva
2016. jan. 29. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma csináltam 8 x 30 guggolást, 8x25 fekvőtámaszt, 4x30 másodperc planc-et, 4x20 dips-et.

Elején bemelegítéssel, végén nyújtással együtt kb 30 perc volt. Rendesen megizzadtam, de felfrissített.

2016. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!