Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak csak hasról?

Hogy fogyjak csak hasról?

Figyelt kérdés
Oda figyelek a kajára, sokat sportoltam régebben, de a versenysportot abbahagyva el kezdtem "belesedni". Csak a hasam , még nem nagyon gáz, de nem akarom h az is legyen.El kezdtem has izmozni, de csak azt értem el a heti 5-6szori alkalommal, h megnőttek a zsír alatt a kockák:D. Így még nagyobb a hasam.De én nem nagy kidudorodó kockákat akarok, hanem csak h kisebb legyen a hasam.Tudom h a férfiak légzése más mint a nőké, de mit tudok ezzel kezdeni légyszíves segítsetek. 19F
2010. márc. 28. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "valahonnan" fogysz. Fogsz és kész, és az már a testedtől függ, hogy honnan fogysz. Általában először hasra szednek fel az emberek, utána jön a fenék, comb, toka, etc... Így ha fogysz, visszafelé fog eltűnni a zsír a testedről, a példában először tokáról, utoljára hasról.

Szóval a lényeg, hogy simán nyomj olyan edzéseket, amik fogyasztanak (bicajozz, evezz, stb...), és előbb-utóbb rendben leszel.

2010. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De azért a futást sem hanyagold és a felülések nagyon jók a hasra :D

csinál naponta legalább 5x20 felülést :)

és azt is lefekvés elött ...

a többi meg már a tedolgod, találj ki magadnak tornákat és hajrá (((((:

2010. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tornázok, a futással is az a baj, h szerintem túlzásba vittem maratont futottam, Kinizsi túra stb.Régen eveztem 12 évet, aztán egyik pillanatról a másikra abbahagytam, utána fél évre följött 15 kg amiből leadtam 8-at a többit alakítgatom át izommá:D.De akkor ezek szerint csak hasról nem lehet fogyni?

Persze nem megyek zsír zsírívásra, meg semmi. 186cm magas vagyok és 90-93 kg között mozog a súlyom.Szerintem ez normális, de kérek véleményt.

2010. márc. 28. 20:12
 4/8 anonim válasza:
szerintem ez mind felesleges . és egyedül az ember nem mindig veszi rá magát az ilyenekre . és aki nem kitartó az étrend változás sem a legtutibb .. szerintem inkább csak úszni kell elmenni és kevesebbet enni . ennyi az egész . nekem bevált legalábbis . 1 hónap alatt 15 kilót adtam le , és ráadásul a bőröm is feszes maradt , sőt . feszesebb mint anno . nekem bevált :) és még egészséges is . na meg persze este lefekvés előtt 1-2 órával már ne nagyon egyél :) ( 16/L )
2010. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
( megint én - lemaradt - ) és nem csak a hasadból fogysz hanem az egész alakodat formásabbá teszi .
2010. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
formásabbá / izmosabbá / feszesebbé :D kinek hogy tetszik :D és persze fittebb is leszel :D
2010. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló inkább írni tanuljon meg mielőtt tanácsokat osztogat... Ha te 1 hónap alatt 15 kilót fogytál úszással meg kevesebb kajával akkor téged már cirkuszban mutogatnának.

A kérdezőnek: ha nő a "beled" az azt jelenti h kevés alkalommal eszel sokat.Ezt kellene megfordítani.Napi 5-6 kaja lehetőleg cukor,zsír,fehérlisztmentes és heti 4-5 kardio mozgás (bicajozás,taposógép stb.)

2010. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én tudok írni . és ráadásul helyesen is . az egy másik dolog , hogy te nem tudsz írni , vagy nem tudod , hogy mit és hogyan kell helyesen , de én tudom már bocsika . helyesírásom szín 5-ös , úgyhogy szerintem sokat nem kéne pofázni . jah és lehetséges , hogy azért , mert könnyen fogyok , vagy az anyagcserém is segített ? hmmm. nem is tudom .. azt viszont tudom , hogy nem kéne pofázni . puszpusz
2010. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!