Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Sajnos most a télen eléggé meghíztam. A 174 cm-hez vagyok 80 kg.

Tanácsokat szeretnék kérni tőletek, hogy hogyan fogyjak kb. 10 kg-ot. Tudom még akkor sem lennék túl sovány, de ezelőtt sem voltam, csak akkor éreztem jól magamat a bőrömben, szóval most is ez lenne a cél.

A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!

18/L



2016. jan. 29. 13:45
 1/3 anonim válasza:

- Éhes vagy? Először igyál egy pohár vizet.Néha az agyunk összekeveri az éhséget a szomjúsággal. Csak ezután együnk.

- Nagyon éhes vagy? Próbálj meg kevesebbet enni,ahelyett,hogy sz egész adagodat elfogyasztanád.

- Egyél lassan, a falatot 20-30-szor rágd meg, mielőtt lenyelnéd.

- Minél lassabban eszel,annál kevesebbet kívánsz. 15 percbe telik,mire a gyomrod telítettség érzése eljut az agyba.

- Legfontosabb étkezés a reggeli.5-6 alkalommal fogyassz kb.300 kalóriát.

- Próbálj ki új gyümölcsöket és zöldségeket.Teljes kiőrlésű péktermékekkel helyettesítsd a hagyományosokat.

- Elegendő folyadékot igyál.Már felkelés után közvetlenül,igyál meg egy pohár vizet,hogy felébreszd a tested.

- Kezd salátával vagy levessel.Kevesebbet fogysz enni a "másodikból".

- Élértél egy kisebb célt?Vagy látod a változást?JUTALMAZD MEG MAGAD.De ne étellel :). Vegyél ki egy szabadnapot és hívd el kirándulni a barátaidat, vagy lepd meg magad egy masszázzsal,pedikűr kezeléssel.

- Heti egyszer tarthatsz "csaló napot".De csak akkor, ha egész héten betartottad a diétádat!Ez felpörgeti az anyagcseréd,azaz a zsírégetésed.

2016. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabi.L ***** válasza:

Szia!

Először is egy étrend kellene.


Leírom az alapokat:


Sovány húsokat egyél, sok zöldséggel.

Jó minőségi szénhidrátokat is ehetsz( zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű dolgok) és legalább 3 óránként kajálj valamit.


Ha ez megvan, akkor mozoghatsz is valamit. Találj valami sportot, amit szeretsz csinálni. Vagy csak simán menj le egy edzőterembe.


Ha van kérdésed írj nyugodtan

2016. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a sok hasznos tanácsot, megpróbálom őket megfogadni. :)

2016. jan. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!