Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma vettem észre hogy kövér...

Ma vettem észre hogy kövér vagyok. Hogyan fogyjak az alábbi problémával?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok 198cm magas és 137kg

A kezem arcom lábam normálisnak mondható csak sörhasam van.

A probléma a következő:

Nem tudom milyen okból kifolyólag de ha nem esek elegendő szénhidrátot akkor elhagy az erő olyan mértékig hogy eszméletem vesztem. Ha többet mozgok többet kell egyek vagy a mentő sem tud segíteni.

Nem a cukrommal van a gond olyankor amikor összeesek és nem is a koleszterinemmel mondta az orvos, és innentől azt mondta nem láttam ilyen jelenséget még nem tudok mit tenni egyen eleget hogy ne legyen rosszul.

Mielött férreértés lenne nem magam akarom védeni hogy ne kelljen fogyókúrázni mert gyűlölök enni csak kénytelen vagyok.

Jelenleg ha dolgozom:

1,5kg kenyér 15l folyadék és -<5kg egyébb étel el szokott fogyni egy nap. Szalámi zsír hagyma olajos ételek...stb Nem híztam ezektől.

Most kevesebbet mozgok de éppen eleget 20%-al kevesebbet mint a nehéz fizikai munka.

Max 0,25kg kenyér 2lvíz és 1kg egyébb ételt eszek szója, lisztes, zöldséges, vizes étkek.

És tavaj áprilisában a 125kg-ról megindult egy hízás ami 137kg lett mára. Nagyon gyors az emésztésem és az anyagcserém. 2 óra a teljes anyagcsere, mely normális a vizsgálatok szerint.


Szeretnék egy fogyási módszert a bevitt szénhidrát csökkentése nélkül, és a munka megnövelésének elkerülésével. Van ilyen?



2016. jan. 31. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha marad az aktivitás és a szénhidrát, akkor világos, hogy csak a zsírt tudod csökkenteni (ha feltételezzük, hogy nem eszel túl sok fehérjét)... De ha nem zsíros már az étkezésed, ahogy írtad, akkor nincs mit tenni, ha nem változtatsz semmit, nem tudsz fogyni...

Ez a szénhidrátos dolog elég riasztó, rá kéne jönni, hogy mi okozza, akkor könnyebb lenne kitalálni, hogy milyen fajta szénhidrát kell neked s milyet tudsz csökkenteni, fogalmam sincs, mi lehet a háttérben, ilyenről még nem hallottam. Max. kísérletezni lehet, hogy változtatod a szénhidrátok típusát és kicsit a mennyiségét, de ezt csak jobb híján mondom, nyilván nem biztathatlak arra, hogy kockáztasd az eszméletvesztést, viszont a kövérség is egészségtelen... Egy hozzáértő orvos kellene, aki többet tud segíteni, esetleg kórházban, felügyelet melletti fogyás... Nem úgy néz ki, hogy egyedül sokat tudsz így kezdeni, max. kockáztatva, hogy rosszul leszel.

2016. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az egyetlen mód hogy minden ki legyen derítve az egy genomszekvenális vizsgálat. Csak az nem a Magyaroknak lett kitalálva és nem olcsó. Jelen anyagi helyzetem az étrendem drasztikus változtatását sem engedi.


Hatásos volt a zöld kávé tabletta chilivel de 1-1,25kg-ot fogytam naponta és azt se tudnám most megvenni.

Igen különleges a testem egy genetikust idézve: emberi de mint ha nem az lenne.

Igen tudom túlzásnak tűnik és tudom hogy egy ember sincs felkészülve itt gyakorin az én esetemre de szoktam jó ötleteket kapni ha keresek valamit, ezért minden vélemény fontos számomra!

2016. jan. 31. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:
És a mostani étrendedet ki állította össze és mi alapján? Vagy csak eszel mindent, amit megkívánsz? És miből gondolod, hogy elég annyi mozgás, amennyit elvégzel?
2016. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez most halál komoly, hogy 137 kilósan csak most, ma vetted észre, hogy kövér vagy?

Biztos csak tévedtél! Jó vagy te, vékony vagy te!

Anyám borogass.

2016. jan. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

-beszélsz itt össze-vissza mindenféle különleges biológiai tulajdonságodról,pedig ha tényleg le akarnál fogyni,akkor elég volna az is ,hogy keveset eszel,azaz,befejezed a zabálásokat,

itt egy, ettől tutira lefogysz étrend :

- Reggeli : 1 főtt tojás

- Ebéd : 1 tányér leves

- Vacsora : 3 kanál kőrözött túró

2016. jan. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma vetted észre hogy másfél mázsa vagy??
2016. jan. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: Nem kismacskáról van szó, bár annak se lenne jó, amit írtál, max. mennyiségben... Tudod, a koplalás nem jó, a kérdezőnek pedig speciális problémája is van... De normál emberek is összeesnének annyival, amit írsz, max. beletelne egy kis időbe.
2016. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#3 Nem gondolok semmit hanem tudom.

#4 ma nem jön fel az egyik ruhám szóval.

De a zsírnak kicsi a fajsúja. Voltam 115kg-os bevolt esve az arcom kilátszottak a bordáim és lófott a bőröm. Szóval az ideális testsúly 120kg de napi 4-8kg-mot ingadozik a testsúlyom szóval a 137-et nehéz volt észre venni!

#5?

#i

Kaptam privátban egy étrendet ahol az ételminőségről van szó. Talán jó lesz.

2016. jan. 31. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam dicsekszem kicsit 116kg vagyok kereken és 2 hónapja megindult a fogyás. Újra rám-jönnek a ruháim pedig nem fogyókúrázom keveset mozgóm és nem szedek semmilyen szert. De még mindig fogyok csak lassabban mint ahogy megindult. Napi 300g -al indult most olyan napi 100g-ot adok le. Egy kicsivel kevesebbet eszek.

Eszembe jutott mikor indult el a fogyás. Volt egy buli nem iszok alkoholt de be akartam kicsit rúgni a haverokkal és vettem 1kg diannás cukrot. Nem rúgtam be tőle de 3 napig rá se tudtam nézni kajára. Összeszűkült a gyomrom és keveset kezdtem el enni. Nem humánus de javaslom másnak is mert nekem bevált. :D

2016. szept. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!