Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normalis hogy 1 nap alatt...

Normalis hogy 1 nap alatt hiztam 1 kilot?

Figyelt kérdés

Mar masfel honapja dietazom. Fogytam 7 kilot. Tegnap kivetelesen nem sportoltam,es ettem hizlalo etelt sutit krumplit virslit feher rizst. Nem annyire rengeteget. Es mara 1 kiloval tobbet mutatott a merleg. Ez normalis ?:(

ha 1 nap alatt hizok 1 kilot akkor 1 het alatt 7 kilot. Mind vissza hiznam amit lefogytam ? Nem koplalassal fogytam. El vagyok keseredve. Ja es estre 6 utan nem ettem :(



2016. febr. 2. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy Te csecsemő, hogy naponta mérd a súlyod. Egy nap alatt akár 2 kg. vagy több súlynövekedést is mutathat a mérleg, de ez nem azt jelenti, hogy híztál.

Több a folyadék a szervezetedben, nem ürültek ki a salakanyagok...

Mondjuk a virsli, aminek 70%-a víz, azért nem túl hizlaló étel, inkább a zsírtartalma magas.

2016. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azert mertem le a sulyom. Mert direkt nem sportoltam egy napig es nem dietaztam, mert kivancsi voltam ha egy napot kihagyok hizok. Es hiztam 1 kilot :(
2016. febr. 2. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A több szénhidrát (rizs, krumpli) miatt több vizet kötött meg a szervezeted, ennyi.
2016. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Hát hízni könnyebb mint fogyni, de 1 kiló ide vagy oda szerintem nem olyan mérvadó most lehet röhejesen fog hangzani de az az egy kiló lehet a Wc-n egy nagyprogram is.

Nekem volt olyan is, hogy 2 órás edzés után 1 kilóval kevesebb voltam mert annyi folyadékot vesztettem.


u.i: ez csak saját vélemény de én hülyeségnek tartom azt, hogy 6 után nem esznek az emberek, akkor oké ha már 8kor az ágyban fekszel és alszol, de ha legalább 10ig fent vagy azért ehetsz egy zsírszegény natúr joghurtot. Ha nem szereted natúrban, akkor lehet kapni fehérje porokat több ízesítésben hozzákeversz egy kicsit és már nem is olyan szörnyű.

2016. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nem hiztam ?
2016. febr. 2. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hizlalo etelek egyaltalan nem leteznek, es 1 kg hizashoz 9000 el nem egetett kaloria szukseges kb. Szoval tuti, hogy nem hiztal, max par dekat, de azt is csak akkor, ha tobb kaloriat ettel mint amit elhasznaltal.
2016. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem híztál. 1 kg-t simán változik egy napon belül is súlyunk, ahogy eszünk, iszunk, vizet raktározunk, ürítünk. És persze a mérleg sem egy atomóra. Ennyi simám belefér a hibahatárba is.

Egy napi kajától pedig nem lehet meghízni. Ha a többi nap odafigyelsz.

2016. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kakálj és pisilj egy nagyot, és az pont egy kiló lesz :-)
2016. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor híztál egy kilót, ha legalább 7000 kcalt vittél be pluszban (a zsírszövet nem tömény zsír, ezért kisebb a kalóriatartalma). Inkább vízről van szó, a glikogén már csak ilyen, vizet köt meg.
2016. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: jogos, tenyleg 7000. :)
2016. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!