Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, ha elkezdtem edzeni,...

Normális, ha elkezdtem edzeni, és híztam?

Figyelt kérdés
étkezési problémáim voltak, úgy kb. mostanáig. elkezdtem rendesen enni, mellé edzeni (eddig is edzettem, de most még többet edzem.) és körülbelül egy hét alatt 5 kilót híztam. ez azt jelenti, hogy izmosodtam, vagy tényleg híztam?
2012. okt. 31. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hét alatt nem lehet ennyit izmosodni.
2012. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mit kéne akkor tennem? milyen diétát ajánlanátok, hogy fogyjak?
2012. okt. 31. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend ;)
2012. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudnál linkelni valamit?
2012. okt. 31. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
google.hu ;) legyél egy kicsit önálló
2012. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link] -itt nézz szét.


Szerintem érdemes ezt az oldalt könyvjelzők közé tenni.

2012. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt se izmosodni, se hízni nem lehet ennyit - tartósan. Átmenetileg ez nyilván hízás.

Az étkezési problémák után a másik étkezési problémába esel, ha nem figyelsz oda. MÉRTÉK!! Minden irányba!


És a sporttal is, azt se vidd most hirtelen túlzásba. Nem kell mindig megőrülni, és "kampányszerűen" csinálni mindent. Nyugi.

2012. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még linkelni se kell.

Reggeli: 30g zabpehely, 3 dl másfeles tejben megfőzve, minden reggel ízesítheted másként, lehetőleg ne cukorral vagy lekvárral.

Ebéd: csirkemell, pulykamell minden mennyiségben, köretnek főtt zöldségek, barna rizs, teljes kiőrlésű tészta, vagy főtt krumpli.

Uzsonna: ebédmaradék köret nélkül, vagy sovány túró, vagy natúr joghurt, vagy főtt tojás, vagy rántotta 1 egész tojásból és 2-3 fehérjéből.

Vacsora: fehérjeshake.


Parancsolj.

A hozzávalók kombinálhatók, ízesíthetők, de semmi cukor, semmi fehér liszt, és délután főleg fehérje menjen.

2012. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 31. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!