Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnam formasabba tenni...

Hogy tudnam formasabba tenni a fenekem?

Figyelt kérdés
3 Honap alat lehetseges lenne ? Hogy feszesebb es kerekebb legyen a popsim, Minden napos edzesel ? Mit kene edzenem es mennyit ? Olvastam hogy a guggolas az formalja a combot, popsit. Ez igaz ? Guggolassal erhetek el valami eredmenyt? suly nelkul ? Sajnos nincs sulyzom

2016. febr. 3. 15:21
 1/9 Szabi.L ***** válasza:
58%

3 hónap alatt ne számíts csodára, de azért javítani lehet a helyzeten.


Először is egy helyes étrend lenne az alap: [link]


A guggolás jó, csak az emberek nagy része helytelenül végzi, főképp akinek semmi edzés tapasztalata nincs.


Mehet mellé kitörés, székre fellépés, lábemelés hátra


A súlyt meg tudod oldani vizes palackokkal, vagy egyéb tárgyakkal.


Minden nap nem szabad ugyan azt az izomcsoportot edzeni, mert túledzettség lesz a vége. Max heti 2x edz lábra és farizomra és a két edzés között legyen pár nap pihenő vagy a többi nap más izomcsoportokra edzel(váll, kar, stb.)

2016. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csípőemelés is mehet, de ahhoz is kell súly.


De valamit súly nélküli guggolással is el lehet érni. Sajna ez elég megbízhatatlan s egyszemélyes adat, de nekem pár hónap alatt határozottan jobb, kerekebb, feszesebb lett a fenekem. Most se hű de jó, de előtte elég siralmas volt, érzésre és a tükörben is látok változást.


Most már súllyal guggolok (elég olcsó a súlyzó, de akár csinálni is lehet valamiből) s amúgyis teljes testre edzek, hisz minden izom fontos (bár én leginkább jó kart szeretnék :D de azért mindent, s az egyenletesen erős testhez is minden kell).

2016. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szep a popsim. Nem feszes es formas. Remelem lesz valtozas. Mennyi guggolast es kitorest csinaljak naponta ?
2016. febr. 3. 15:55
 4/9 Szabi.L ***** válasza:

Még egyszer mondom: tilos minden nap ugyan arra az izomcsoportra edzeni! :)


Kezdésnek mehet 3x15 mindenből, kb fél perces pihenőkkel a sorozatok között.


Aztán később emelheted az ismétlésszámot, sorozatszámot, illetve a súlyt is.

2016. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NINCS SULYZOM MAR LE IRTAM
2016. febr. 3. 16:12
 6/9 Szabi.L ***** válasza:
63%

Én értem, de nem hiszem el, hogy nincs otthon egy hátizsákod, amit tele pakolsz könyvel és azzal guggolsz.


Vagy pedig 2 kezedben fogsz 2x2l vizet és az már 4kg.


Ha pedig nincs otthon se vized, se táskád vagy könyved, akkor bocs.

2016. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy kaloriapluszban legyel, mert az kell az izomepiteshez. Csak rovid ideig tudsz izmot epiteni kaloriaminuszban, azt is csak akkor ha full kezdo vagy. Persze ha csak azt szeretned, hogy kisse feszes legyen es nem akarsz hatalmas izomkolosszust, akkor nem feltetlenul kell a kaloriaplussz. Fontos a minnel tobb feherje, keves zsir, es a megfelelo mennyisegu szenhidrat.
2016. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

erről a combot és a popsit csináld meg kétnaponta, 40 perc a kettő együtt és vegyél lábsúlyt, ennyi pénzt szerintem megér, hogy kerek legyen a feneked. A súly sokat számít.

https://www.youtube.com/watch?v=kvw7WVTX4-Q

2016. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. voltam.

No igen, nem írtam, de persze, nem edzünk mindennap ugyanarra. A hasizom állítólag kibírja, mert gyorsan regenerálódik, de annak sincs értelme a hozzáértők szerint. Az izomnak pihennie is kell, akkor épül vissza s erősödik, edzéskor ugye mikroszakadások érik.

S kalóriatöbblet kell az izmosodáshoz, kivéve kezdőknél, de többlettel a tuti, ez is igaz.


7., igazából tökmindegy, mit akar, izomkolosszus úgyse lesz koksz nélkül, ha 100 kilóval guggol, akkor sem (azt most hagyjuk, hogy egy nő naturálban meddig tud elmenni, fogalmam sincs) :D

2016. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!