Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilótól szeretnék megszabad...

20 kilótól szeretnék megszabadulni. Tudom ez csak életmód váltással sikerülne. Hogy kezdjek neki? Hogy lehetek igazán kitartó?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Ha ez megvan akkor kezdésnek az ételekkel kell kezdeni. Mondjuk nemet mondasz minden nassolásnak, édességnek, csokiknak, kekszeknek, cukroknak.

Majd nem eszel kenyeret, pékárukat. Utána jöhet, hogy lemondasz a pizzáról, hamburgerről.

Jöhetnek a zöldségek, csirkemell, halak,lazacok.

heti többszöri sport.

Vigasz, hogy nem kell mindenről végleg lemondani, csak az elején, hogy megszokd az egészet. Utána elég ha figyeled a kalóriabeviteli mennyiségedet, hogy megfelelő szénhidrát, zsír, és fehérje is jusson-

Használd a kaloriabázis.hu oldalt. Nekem bevált. Eddig lefogytam 16 kilót. Ma mértékkel de eszek néha hamburgert, pizzát is..Mert ma már nem zabálok fel egy egész pizzát..(ami magába csak 900 kalória)

Nekem így sikerült.

2016. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. febr. 7. 16:08
 3/3 mohesz válasza:

Szia!

Ez a 7. hete, hogy fogyókúrázom eddig 6 kg ment le. Igaz rajtam több a felesleg, mint rajtad.

Kalóriát számolok, egészségesen étkezem és heti 5*1 órát tornázok.

Ha látod a változást, utána már kitartó az ember.

2016. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!