Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy segítsek anyumnak lefogyni?

Hogy segítsek anyumnak lefogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyum eléggé kövér. Nyárra szeretett volna lefogyni, de feladta, nagyon sokat eszik. Most eldöntöttem, hogy segítek neki, de nem tudom, hogy fogjak bele. Próbált már különféle ilyen-olyan kúrákat, de nem jöttek be, és szerintem sem jók. Étteremből rendelünk ebédet, ami szintén rossz (szerintem), de mit tehetnék ellene, ha senkinek nincs ideje megcsinálni a kaját? Pár hétig mindig később mentem haza, hogy ne kelljen ennem belőle, de anyum rájött, és most nincs kibúvó. Ő pedig eszik, eszik... Segítsetek lécci! Köszönöm.
2010. márc. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs időtök kaját csinálni, akkor se egészségtelent egyetek vagy nagyon hízlalót...egyébként meg biztos van 1-2 étel amit hama rössze lehetne dobni és laktat is, pl saláták.Te pedig vedd rá anyukádat h mozogjatok vmit együtt:) pl tornázzatok, de inkább ha jobb idő lesz menjetek ki pl tollasozni vagy vmi, és mindennap egyen sok gyümölcsöt!!!pl édesség helyett:)
2010. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Alma ecet.hu. Olvasd el csak alma ecet naponta tobszor ehgyomorra a legjobb es sok viz.Fo etkezeshez kozbe is igyon. Mezzel es vizzel higitva nem rossz . En 50 eves vagyok de most olyan alakom van amit fiatalabb korban is szeretem volna . Jol erzem magam ismet hoditom a ferfi szivekjet. de csak a ferjemnek akarok vele imponalni .
2010. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Először is szerintem nagyon szép dolog, hogy anyukádnak próbálsz segíteni a fogyásban ;). Próbáld meg anyukád irányítani, parancsolni neki. Magyarázd el neki, hogy komoly bajok is lehetnek belőle. Próbáld mozgatni, és ha annyira szeretnél neki segíteni, valahogy valami könnyűt, de egészségeset összedobni. Ennyit tudok segíteni. Sok sikert hozzá ;)
2010. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rendeltek kaját, rendeljetek egészségeset: saláta hússal. Ráadásul ott az adagok is fixek (ha nem rendelsz 4 adagot), tehát nem esztek olyan sokat.

Sajnos anyukádat nem fogod tudni lefogyasztani, ha ő nem akarja. Magadra vigyázz, szerintem nem kényszeríthet arra, hogy megedd, amit nem akarsz. Otthagyod és kész, nem kell bújkálni. Előbb-utóbb nem rendeli azt, amit nem eszel meg.

2010. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.sorban:örülök neki hogy segítesz neki:)

szerintem naponta 2 óra tornázás(felülések,nyújtások...)

venni kéne egy olyan videót,hogy mondjuk hastánc-zsírégetés(a tesóm 23 éves minden nap csinálta és -5 kiló lett)

és ha elég sokat nasizik,akkor vedd ki a kezéből,vagy dugd el előle az édességet,és rakjál ki helyette almát,répát...stb

és ebédre se egyen sokat,kb. egy kis rizst,halat,ubi...

és este7 után ne egyen,ha végképp akkor is megéhezik,akkor vágjál fel egy répát,és a felét add neki oda.naponta sétáljon 1-2 órát,ha meg nincs ideje,akko elég 1fél órát.

így szerintem nyárra 20kg lerepülhet róla.és a diéta után ne térjen rá a nasoláásra....!

2010. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy, hogy segíteni szeretnél Anyukádnak :))

Ha nincs sok ideje főzni, összedobhattok valamilyen salátát, azok elkészítése kevesebb időt igényel.

Beszéld rá Anyudat, hogy naponta ötször egyen, de keveset! Délután, este sovány hús (csirke, pulyka, hal) menjen salátával vagy nyers zöldségekkel :)

Sokat segít a mozgás is, menjetek akár együtt fitneszterembe, kocogni vagy szerezzetek fitnesz-DVD-t és arra otthon is tornázhattok :)

És még valami: a pozitív gondolkodás a fogyást is meggyorsítja :)

Sok sikert!!!!!!!^^

24/L

2010. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!