Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hasznalhat?

Szerintetek ez hasznalhat?

Figyelt kérdés

Szeretnek fogyni par kilot,arra gondoltam hogy ha peldaul csak delutan 3i-ig eszem,es utana nem akkor ugye nem lenne annyi a szenhidrat bevitel es talan tudnek fogyni.

Ez bevalhat szerintetek vagy hulyeseg az egesz?

18/l



2016. febr. 12. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, hogy ettől kisebb lesz-e a bevitel... S embere válogatja, megéhezik-e 3 után... Mert végigéhezni az estét ilyen gyenge okból... Nem tetszik az ötlet.

Ha kevesebb szénhidrátot akarsz bevinni, vigyél be kevesebb szénhidrátot, ez nincs feltétlenül összefüggésben az étkezésed időzítésével. Persze van, aki napközben elvan s otthon ráesik az ételekre, extra esetben segíthet az ilyen, de az nagyon egyedi és a legtöbbek kiborulnának az este 3 után nem evéstől.

Ha neked pont ez az időszakos böjt verzió fekszik természetesen, csináld, de erőltetni, csak a szénhidrát miatt rossz ötlet.


S lehet, hogy neked segít a szénhidrátbevitel csökkentése, de alapvetően ez nem garantálja a fogyást. A napi egy evés sem teszi. Csak a kalóriadeficit. Azt kéne kikutatnod, hogy a te egyedi esetedben mi a legjobban eső, leglaktatóbb, legjobb, legegészségesebb fogyási módszer. Szinte tuti, hogy nem a 3 után nem evés. A legtöbb ember pont este tud nyudodtan leülni s kényelmesen enni s bár ennek meg lehetnek a veszélyei, inkább a saját fejében tegyen rendet az ember, mintsem pont ezt a békés otthoni étkezést hagyja ki. Amikor túlóráztam, akkor este 10-kor ettem, mert csak akkor tudtam rendesen leülni a friss saját főztömhöz. A vitt ebédem bekapása a munkahelyen (bár senki nem állt mellettem stopperrel meg semmi) vagy evőhelyen közel sem volt olyan kielégítő. Bár mások vagyunk, az is tény.

2016. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koplalós hülyeség, ettől későbbiekben csak hízni fogsz. Nem úgy kell CH-t csökkenteni, hogy drasztikusan kevesebbet eszel. Eleve nem is a bevitelt kell csökkenteni, hanem a minőséget javítani, a gyors helyett közepes és lassú, meg a rostok.
2016. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!