Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használhat valamit ha esténkén...

Használhat valamit ha esténként 15-20 percet Leg Magic-ezek?

Figyelt kérdés
10 kg felesleg van rajtam kb..mivel suliba járok délelőtt általában 2 szendvicset eszek..aztán fél 1-2 között ebédelek, vacsorára pedig pirítóst szoktam és mandarint. Ha pedig esetleg valami édességet ennék véletlenül akkor már nem eszek csak zöldséget és gyümölcsöt vacsorára. Szoktam itthon tornázni..most az aerobik-ot csinálok inkább. Szóval van itthon egy Leg Magic és nemtudom, hogy érdemes lenne-e esténként tornázgatni rajta kicsit. Vagy csak még jobban megvastagszik a lábam tőle?:(( Szerintetek?
2013. jan. 16. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Reggelizz!!! Nagyon fontos, ez beindítja az anyagcserét. Nekem azt mondták mindig, "mindegy mennyit eszel reggel, csak egyél". Suliba egy egészséges szendvicset vigyél. Pl korpás zsemle, zsírszegény sajt, pulyka sonka, saláta.

Az ebéd az jó, bár nem tudom mit eszel, de az jó ha meg van. Vacsorára már ne egyél kenyeret, se gyümölcsöt. Gyümölcsöt inkább egyél az egyik szendvics helyett a suliba, de ne estére.

És igen használhat a Leg Magic. De fontosabb lenne a helyes étrend.

Reggel és délelőtt a szénhidrátos dolgok, ebédre husi, zöldség. És estére már csak fehérje. Joghurt, sajt, tojás, túró, persze zsírszegényen.

2013. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!