Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jojó effektus? Hogy kerüljek...

Jojó effektus? Hogy kerüljek ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt,hogy nem ettem egésznap ,csak energiaitalt ittam,nem ettem semmit,ahogy elkezdtem rendesen enni mindent,nem zabálni..azonnal elkezdtem hízni..de nem tudom ,hogy kerülhetnék ki ebből az ördögi körből,hogy állhatna vissza a súlyom,hiába eszek egészségesen,hiába sportolok..hogy fogyjak vissza ugyanannyi kg-ra?? Lassan ott tartok,hogy inkább nem eszek megint... :()
2016. febr. 14. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elrontottad az anyagcserédet, az kemény lehet, de egyáltalán mennyi vagy? Ha sokáig alig ettél, akkor azért lefogyhattál egészségtelen szintre, ami után direkt jó a súlygyarapodás. Kalóriaegyensúlyban nem hízol, de ha nagyon elrontottál valamit, akkor idő kell, míg a kalóriaigényed normális lesz. Így általánosan ennyit tudok írni, nem ismerem a körülményeket.
2016. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért van jojo effektusod, mert te nem fogyókúrázol, te nem egészségesen étkezel, hanem koplalsz pár napig, utána meg eszel. A szervezeted a koplalás miatt "raktározni" kezd amint enni kezdesz.

Tessék normálisan étkezni, és nem koplalni.

2016. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!