Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Mennyi kalóriát...

Mit ajánlotok? Mennyi kalóriát kélne bevinnem naponta?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 169 cm, 59 kiló. 55 kg-ot szeretnék elérni. Minden nap egy órát ugrálok itthon zenére. Szerintetek ez hatásos, lehet vele fogyni? ( tudom hülyén hangzik, de nincs más mozgási lehetőségem, pl.futni se tudnék eljárni, mert nincs kivel, egyedül meg nem engednek a szüleim) . Bár leginkább a kalóriákkal nem vagyok tisztában, naponta kb. 1500 kalóriát eszem, de nem tudom ez megfelelõ-e, többet esetleg kevesebbet kéne-e? Jó lenne, ha kb. egy hónap alatt le tudnám adni azt a pici felesleget ami van rajtam. Valamint még egy olyan kérdésem lenne, hogyha 55 kg leszek, hogy tarthatom meg a súlyomat?

2016. febr. 20. 13:59
 1/1 anonim válasza:
egy hónap alatt nem biztos hogy le tudod adni úgy hogy az maradandó legyen. Én azt ajánlom hogy maradjon a napi 1500 ckal,nézz utána neten tornáknak, az jó az egy óra. Ne igyál cukros üdítőket, fehér kenyeret. Nézz utána mi hízlal nagyon, meg szén-hidrát miben van sok, és azt kerüld!
2016. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!