Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt szeretnek 5...

1 hónap alatt szeretnek 5 kg-ot fogyni, lehrtseges ez? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
elhagyom a kenyeret es a tesztak meg a csokikat is, kiveve delben mivel az iskolabam ebedelek, gondolkoztam hogy a kondiba mennek heti 4-szer ,mennyi ido alatt tudnek fogyni 5-kgot, illetbe mit csinaljak has fenek es comb vékonyítására?

2016. febr. 21. 17:08
 1/3 Szabi.L ***** válasza:

Attól még, hogy elhagyod a kenyeret és a tésztát meg a csokit nem biztos, hogy fogyni fogsz.


Egy helyesen kialakított diétás étrend kell. Kondiba mehetsz, de ha alap gyakorlatokkal nem vagy tisztában, akkor picit felesleges. Inkább csinálj olyan mozgást, amit szeretsz/tudsz. Vagy nézz utána az edzőtermi edzésnek.

2016. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én 3 hét alatt fogytam 5.4 kgot, de én túlsúlyos voltam / vagyok (tehát még tart a fogyásom). Az első héten lemehet akár 2-3 kg is mert a szervezeted kiüríti a vizet, utána tartsd a heti 1 kgot. Állíts össze magadnak étrendet amit tudsz tartani és élvezed is. Én kalóriát is számolok mellé, de ha csak szemmel méred az adagokat az is megteszi az elején. Ezek a kalóriakeretek: reggelire 300, ebéd 300-400, vacsora max 200. Napközben mehet délelőtt gyümölcs is, délután zöldség vagy köles, kefír, yoghurt stb nasinak. De heti 1x megengedem magamnak a bűnözést ami 1 update csokis puding vagy 1 túrórudi. Betartható, hidd el, iszonyat nagy édességfüggő voltam és nem szenvedek. Ez pl a mai étrendem:

Reggeli: 30 g zabpehely + 2 dl felforralt tej = zabkása, kicsi fahéjjal

Ebéd: 2 szelet sült csirkemell (kókuszzsírban sütöm) + saláta köret (salátába én szoktam rakni sajtot is)

Uzsonna: 1 kefír és mellé kölesgolyó (nyilván nem kilószámra, csak mint nassolás)

Vacsi: 2 főtt tojás zöldséggel

Minden nap vacsi után szobabiciklizek fél órát, amíg nem volt szobabiciklim csináltam a Duci tornát youtube-ról. Van sok fajta, tűrhetőek. :) Emellé eljárok heti 1x kondiba. Júliusig a fesztivál kezdetéig -20 kg a terv, ez heti 1 kiló fogyással sikerülni fog. Ahogy neked is. ;) Hajrá

2016. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:))
2016. febr. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!