Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így sok lenne? Mit gondoltok?

Ez így sok lenne? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Reggel: zabpehely 1/2 fél bögre tejjel.

Ebéd: nagyon kevés pörkölt (tudom ez nem a legjobb de most ez volt és tényleg pár kanálnyi volt, olyan ovis adag se..:)) tegnap pl egy darabka csirkemellett ettem egy kis salátával tehát odafigyelek.

Délután: 3 szelet müzli, később 1 alma.

Vacsi: még nem tudom mi legyen :/


2016. febr. 22. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kalóriabázis.hu

Szépen kiszámolod az 1200kcal-t és megvagy. (napi kalória égetésed-500kcal=>heti 0.5kg fogyás ZSÍRBÓL)

2016. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pörkölt meg csirkemell nyugodtan lehet normális adag. Nem kell ovis adag.

És akkor délután nem kéne 3 müzli szeletet megenned, mert nem lennél annyira éhes.

2016. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pörkölt jó, a többi kevésbé. OK, a zabbal nincs baj és az almával sem, csak a pörkölt kicsit jobb összetételű, ha jó alapanyagokból van, ami persze nem biztos. De legalább van benne valamirevaló fehérje.

Nem sok, bár nem írtad, mennyi a zabpehely s persze rólad sem tudok semmit.


Vacsorára fehérjét mindenképpen egyél, zöldséggel teljesen jó lenne. Szénhidrátot inkább ne.

2016. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint sok szénhidrátot, mert a zöldség is jórészt szénhidrát.
2016. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabi.L ***** válasza:
Semmi adatot nem írtál magadról, de ez nagyon rosszul összeállított étrend. Az arányok rosszul vannak elosztva, de alapból is nagyon keveset eszel és azt is elég rossz minőségű tápanyagokból.
2016. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!