Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fel akarom adni! Segítseket....

Fel akarom adni! Segítseket. Mivel motiválhatnám magam?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogyózok 10 kg mint le eddig még kéne kb. 25 ( 100 fellett egy picivel indultam) de már nem bírom. Úgy vagyok vele, hogy nem mozdulok ki inkább nyáron strandra sehova, de én ezt nem bírom. Még nem hagytam abba, de tudom, hogy abba fogom. Segítsetek!

2016. febr. 22. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Lassíts a tempón, én se bírnám.


A strandnak semmi köze nincs a kinézetedhez, ugyanúgy kimehetsz. Én is kimentem 84 kilósan, egyetlen rossz gondolatom nem volt ezzel kapcsolatban, igaz, én nem magamat mutogatni mentem ki, hanem a vizet élvezni :D

2016. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tothp ***** válasza:
79%
Mondjuk motiváljon az, hogyha nem érsz el normális testsúlyt, idő előtt elpatkolsz.
2016. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is lassíts. Inkább tedd életmóddá a mértékletes, ésszerű táplálkozást, mint hogy csakis a fogyókúrára alapozz.


+ 1 tipp: nézz filmeket, amik az egészséges táplálkozásról szólnak. Aki keres, az talál. Ajánlom például ezt: [link]

2016. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Mit akarsz feladni, konkrétan mivel van bajod? Ha éhes vagy, edd tele magad, csak ne hízlaló vackokkal, hanem nyomj be egy jó adag rántottát uborkával, paradicsommal. Nem kell vergődni.
2016. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tothp ***** válasza:
És mondjuk, ha filmnézés helyett elmennél sétálni legalább... A Film anyagát meg közben mp3-ról hallgathatod
2016. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: Ez amúgy nem rossz ötlet, bár a fogyáshoz kevés a jó ételek fogyasztása, sajna kalóriadeficit is kell, ami azért nem mindenkinél automatikus. A kérdező súlyával azért még esélyes a dolog, hacsak nincs gond az anyagcseréjének a sebességével vagy nem éhes kicsike kalóriadeficitben is. Mert akkor nehéz.

De ha ilyen gyorsan tud fogyni, ha nem is élvezetesen, akkor egy lassú fogyás tuti összejön sokkal kellemesebben és tarthatóbban :)

2016. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem 2 hónap alatt 10kg mínusszal ügyes vagy és kitartónak gondollak. gondolj bele, hogy a maradék 25 fika lesz neked. és megcsinálod, nem számít semmi csak a te saját akaratod és elhatározásod.
2016. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!