Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális jelenség?

Ez mennyire normális jelenség?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül gyorsan meglátszik rajtam a fogyás /hízás. Pedig mar 38 elmúltam. Par napig többet eszem,máris hozom, es ha kicsit visszaveszek, gyorsan fogyok.1-2kg ingadozás nagyon meglátszik. Ti is igy vagytok? Amugy ch-szegény paleot csinálok évek óta. Csak nwha megszakad a zsír.. Olyankor hízok.

2016. febr. 21. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, sok ember könnyen hízik vagy fogy, ha megváltozik a kalóriaegyenlege. A párom is ilyen, én ellenben remekül stagnálok, ha sokat eszem, ha még többet (keveset nem tudok)...

A zsír megszaladása ismerős, a fogyásom elején gyakran mentem 200g fölé, még jó, hogy ennyitől nem hízom, főleg ha nem mindennapos... Most már belejöttem.

Te pedig észreveszed és gyorsan korrigálsz, ez végülis nem rossz :)

2016. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi 😃
2016. febr. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!