Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek kedve fogyókúráb...

Van valakinek kedve fogyókúrába kezdeni?

Figyelt kérdés
Nekem 8kg-tól kéne megszabadulnom Júniusig..Van valakinek kedve hozzá? Hetente megbeszélnénk,hogy ki hol tart és biztatni is lehetne egymást..
2016. febr. 28. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok! :) Nekem is kb. 5-10 kg-ról lenne szó.

27N

2016. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Benne vagyok!
2016. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szabi.L ***** válasza:
Én pont holnap kezdem diétámat. Ha van kedvetek írjatok nyugodtan, szívesen benne vagyok ilyen dolgokban és segítek brákinek :)
2016. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is benne lennék !:)
2016. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia lehet, hogy benne lennék én is :D bíztatásra szükségem lenne amúgyis XD
2016. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha valakinek még van kedve az nekem is írhatna mert sajnos önmagamat nem nagyon tudom motiválni..

14L

2016. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is kb 10 kg-tól szeretnék megszabadulni júniusig. Ti hogyan álltok neki az egésznek?
2016. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 2 hete kezdtem, eddig másfél kilót adtam le. Ha valakit érdekelnek tippek, tudok segíteni az egészséges fogyással, edzéssel, tápkiegekkel kapcsolatban :)

Nekem már most kockás a hasam stb, csak az utolsó 2-3 kilótól szeretnék megszabadulni.

2016. febr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem most az a terv, hogy heti 1x megyek TRX-re, és 2x futni (min. 5 km/alkalom), és a kajára próbálok odafigyelni. Az energiaitalról már nyár elején leszoktam, a cukros üdítőket minimálisra csökkentem (néha azért jól esik egy hideg kóla), kenyeret hónapok óta nem ettem, max abonettet. Olaj helyett kókuszzsír. Krumplit, tésztát nagyon ritkán, inkább rizs, zöldség, köles és hasonlók. Este 7 után nem eszek, vagy ha nagyon muszáj, akkor minimálisat (sokszor vagyok éjszakás, olyankor szoktam csak, de utána nappal nem nagyon mert úgyis leginkább alvással telik). Másfél hónapja figyelek oda jobban, 2 kg lement. Persze nem csak a fogyás lenne a cél, hanem hogy feszesebb legyen a testem, és a narancsbőr is csökkenjen. Szoktam tekercselni, és kenegetem magam krémekkel, nem tudom mennyit ér...annál biztos többet, mint ha csak nézegetem, hogy jajj milyen csúnya.
2016. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!