Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy kislány fogyókúrázik...

Ha egy kislány fogyókúrázik (10-13éves) akkor megáll a növekedésben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel kárt okozhat magában, de ez nem feltétlen a növekedésében jelenik majd meg.

10-13 évesen ha valaki fogyni akar akkor csupán át kell térni az egészséges életmódra, ha pedig így sem sikerül fogyni akkor orvoshoz kell fordulni, mert valószínűleg valamilyen betegség áll az elhízás hátterében.

2010. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlen a növésben áll meg, de valószinüleg sokat árt magának, adott esetben a nemi fejlödése leáll és nem lesz nöies, nem nönek mellei, nem jön meg a mensesze és nem lehet soha gyereke.
2010. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos így baltáztam el anno! A hormonális rendszerem azóta se működik tökéletesen... (Pedig nem is konkrétan fogyókúrás célzattal, hanem csak pusztán figyelmetlenségből, rendszertelenségből fakadt...)

Inkább mozogjon, mozogjon, mozogjon... Az még legalább formál is, és ha társasággal műveli, akkor szocializál is... :)

2010. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem!



Mégjobban elhízik!

2010. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hány kiló és mennyit akar (kell neki) fogyni. Ha elhízott, akkor a normális, ellenőrzött fogyókúrának csak pozitív hatásai lesznek.

Ha nem elhízott, csak divatból akar vékonyabb lenni, akkor igen, súlyos következményekkel járhat a koplalás.

2010. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ui: a normális, ellenőrzött fogyókúrán azt értem, hogy egészségesen táplálkozik és orvos felügyeli a fogyást.
2010. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!