Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl kövér vagyok légiutaskísér...

Éva1986 kérdése:

Túl kövér vagyok légiutaskísérönek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

167 cm es 79 kg vagyok, de nagyon szeretnek legiutaskisero lenni, ezert elkezdtem fogyokurazni matol. Amugy jo alkatom van 67 kilosan mar senki nem mondja meg, hogy annyi lennék. Viszont hasra kezre es mellre hiztam sokat, eleg latvanyos. Szerintetek igy is van eselyem, vagy inkabb fogyas utan jelentkezzek?



2016. márc. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget repülök munka miatt.

A légiutas kísérők csak a filmekben néznek ki modelleknek.

Van mindenféle, magas, alacsony, szép arcú, kevésbé szép.

Nem hiszem, hogy ez lenne a mérvadó.

Az ápoltság és a kedvesség a fontos.

2016. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ilyen kikotes, hogy hogy kell kinezned, de szerintem inkabb fogyas utan probalkozz, mert valamilyen kifogassal lehet hogy elkuldenek.
2016. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Dobj egy arc nélküli egész alakos képet , segítünk. Lehet pucér is.
2016. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
na hármaska nyugodj le, potyautas nem kell...
2016. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek, szerintem legalább egy ötöst leadok és utána megyek interjúra. Amúgyis van rá két hónapom, és jobban is érezném magam a bőrömben. Úgyhogy most megyek és kitalálok valami jó és tartható diétát ;)
2016. márc. 1. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!