Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? (adatok lent)

Figyelt kérdés

Most volt a suliban,hogy megmérték a súlyodat,a magasságodat...stb.

Nekem ilyen lett:162 cm,46,5 kg.Tavaly a testzsírszázalékom:7 százalék volt.Most úgy érzem el vagyok hízva,mert 5-6 emberen kívül mindenki soványabb nálam.

Valami fogyókúrát tudtok ajánlani?

13/l



2016. febr. 25. 20:07
1 2
 1/11 Szabi.L ***** válasza:

7% testzsírt még a testépítő versenyzők is megirigyelnék :D:D


[link]

2016. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok kövér?Mert amikor megláttam a mérleg kijelzőjét lesápadtam.Kérdezte a védőnő,hogy:"Sok vagy kevés?". Én meg azóta ezen agyalok :/
2016. febr. 25. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez sovány! Semmiképp ne fogyj le! A többiek tuti azért "soványabbak" mert kisebbek. Tudod a magassághoz minél nagyobb annál nagyobb súly is van/passzol. Ebből nehogy fogyj!
2016. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szabi.L ***** válasza:

A testzsírt biztos, hogy nem pontosan mérték. Le tudod ellenőrizni, ha látsz kockákat és ereket a hasadon ,akkor megvan a 7%. :)


Nem, nem vagy kövér, de attól még lehet ,hogy nem vagy sportos alkatú, amin megfelelő étrenddel és mozgással lehet segíteni.

2016. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

1. Nyilván nem ennyi a testzsírod, ennél biztos több, a sulis mérő extrém pontatlan. Egyébként egy nőnél 15-30% testzsír számít jónak.

2. Alultáplált vagy és anorexiás is, ha nem látod, hogy alultáplált vagy.

3. Akik soványabbak nálad, azok még anorexiásabbak.

4. Én egy 13 éves fiú vagyok, és teljesen biztos, hogy egy magadfajta csontváztól rosszul lennék.

2016. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 7 rossz érték és kimondottan sovány vagy, úgy tűnik testképzavarral megspékelve.
2016. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet 7%, ha lány vagy, de fiúnál is alaposan csodálkoznék rajta s valami komoly betegséget gyanítanék.


Nagyon kicsi a súlyod, de 13 évesen megfelelő testalkattal azért lehet, hogy nem hasonlítasz csontvázra, mindössze igen vékonyka vagy... Nem tudhatom.

2016. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor én 57 kiló voltam 160 centihez már akkor egy nyalókának láttam magam (emo korszak feltupírozott haj) hát még -10 kilóval milyen lettem volna.

Jesszus milyen anorexia osztály lehet az :O

Fogyókúrázni eszedbe ne jusson esetleg kezdj el sportolni

2016. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,habár nem kell egyből nekem esni :/

Amúgy sportolok,edzek.Egyébként valószínűleg most azért lett nagyobb a súlyom,mert 5 hét alatt 4 cm-et nőttem.

És nem vagyok anorexiás!Nem próbálok fogyni miután megnéztem a válaszokat+igen a hasamon felfedezhető,hogy egy kicsit kockás :)

2016. márc. 2. 19:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát,most megint volt testzsír mérés,meg ilyesmik:1 cm-mel alacsonyabb lettem,44 kg vagyok (azóta 45,5 lettem),testzsírom pedig 13 százalék.4 gyereknek van 20 felett,1-nek 18,nekem 13,a többieknek 10-en alul van.Szóval most kövérnek számítok,és úgy néznek rám,mintha 100 kg lennék :'(
2016. ápr. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!