Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, hatalmas a...

Miért nem fogyok, hatalmas a hasam 111 cm a körfogata?

Figyelt kérdés

Mellem 108 cm, derék 95 hasam köldöknél 111,combom 47 cm.

2 éve szültem. Terhesség előtt nem voltam kövér.

Még mindig olyan a hasam, mintha terhes lennék. Hatalmas. Úgy érzem hiába edzek és figyelek az étkezésre, nem haladok a fogyással.

168cm/78kg vagyok jelenleg. 26 éves vagyok.


2016. márc. 2. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit edzel? Es hogy etkezel?
2016. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Edzőterembe járok. gyors tempós séta a futópadon ez általában 50 perc. Vagy 40 perc elliptikus tréner. Mellette súyzós edzés.

Itthon is tornázok kétnaponta Péntek Enikőre. 2 liter vizet iszok meg naponta.

Étkezés húsok, tojás, zöldség, néha toast kenyér felvágottal. Chia magot is elkészítve naponta többször eszem.

Péksütit, édességet,fehér kenyeret egyáltalán nem eszek két hónapja.


Miért maradt ekkora a hasam terhesség után?

Eddig azért nem foglalkoztam vele annyira, mert cicizett a lányom, és nem akartam a tejcsi rovására edzeni.

2016. márc. 2. 14:45
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Rosszul eszel. De hogy mit, azt ennyi infóból nem lehet megmondani.
2016. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy miert nem megy lejebb azt nem tudom se no se orvos nem vagyok de ez a pentek eniko dolog ez offos

Reggelente vagy este elmehetnel setalni egy temposat 40 perc fontos hogy ekkor menj ekkor jo a vercukor szint hozza

Az edzesrol es egyeb kajakrol hogy mibol mennyit azt a sarga kapszulaban megtalalod

Es en elhagynam a a toast kenyeret de a felvagotatt mindenkep

2016. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!