Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 10kg-ot,...

Szeretnék fogyni 10kg-ot, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

nem gyógyszerekkel akarom, meg hasonló hülyeségekkel hanem csak egészségesen!

172cm vagyok és 78kg :( 20/L

Sajnos betegség miatt lettem ilyen és mivel hogy most már gyógyult vagyok szeretném visszanyerni a régi alakomat

Receptek érdekelnek és az hogy miből mennyit kell enni (fehérje, szénhidtát, zsír) az is érdekel, hogy torna előtt mit egyek és utánna mit szabad enni

Meg minden más kinek hogy sikerült minden praktika érdekel


2010. ápr. 1. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ne egyél
2010. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
zsiregetoklub.hu
2010. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted intelligens, vissza fog állni a régi, normál szintre neked csak rá kell segítened. Mindenképp kezdj sportolni és egyél kevesebb szénhidrátot és zsírt, kezdetnek ez elég.
2010. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor írnátok kajákat hogy mit egyek és mit nem
2010. ápr. 1. 19:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld a fehérlisztből készült dolgokat, teljes kiőrlésű dolgokat ehetsz, persze azt is mértékkel. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Feleslegesen ne cukrozz meg semmit (pl. tea, natúr joghurtból te magad is csinálhaszt gyümiset plusz cukor nélkül). Chipset és társait,pl. cukros löttyök felejtsd el. Csoki, ha kell akkor inkább ét.

Mozogj rendszeresen, napi fél óra mozgással kezdj (bicaj, séta, futás---ezek jó zsírégetők).

Naponta egyél többször (5), de keveset. Igyál meg napi min. 2 l vizet, vagy ízesítetlen teát, ásványvizet.

Elég fáradt vagyok, de remélem azért tudtam segítni.

2010. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én eddig 11kg-ot fogytam. Leírom az étrendemet,hátha segít valamit.

Reggeli: rozs vagy graham kenyérből szendvics (csirke vagy pulykamell sonka,paradicsom,saláta,uborka)

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: csirkemell/hal/vagy főtt tojás zöldségekkel

Uzsonna: natúr joghurt,kefír vagy 1 darab gyümölcs

Vacsora: krémtúró házilag (zsírsz.túró,natúr joghurt,édesítő,fahéj) vagy saláta

2010. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én 70 kg-ról 56-ra fogytam le (173 cm vagyok), és nem tettem mást, csak nem ettem nasikat. Bár nem tudom te mennyi ilyet eszel. Néha tekertem szobabiciklin, háromnegyed-egy órát, de nem miden nap. És persze nem ettem körömpörköltöt :). Remélem sikerül lefogynod :). 14/L
2010. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem szeretem a nassikat tehát azzal nics baj, a kedvenc csokim az ét :) nem szeretem a fehér kenyeret, teát és a kávét cukor nélkül iszom már régóta, nem szeretem a kólákat emg a többi cukros lötyöt, víz és tea ezt a két dolgot szoktam inni, szíros kajákat sem szeretem tehát ezeket könnyű kerülnöm :)

futni sajnos még nem igazán tudok :( de Walk slim-re tornázom mindig egy kicsit többet csinálok belőlle :)

akkor tojást, fehér húst, zöldséget, gyümölcsöt lehet enni

tejes turmixot vagyis oylat hogy zsírszegény tej+alma?

rizst mondjuk zöldségekkel? vagy burgonyát pl: vízbenfőtt burgonyát? ilyeneket nem lehet enni?

(köszönöm az eddigi válaszokat!!!)

2010. ápr. 1. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Ehetsz rizst is mivel az a leghasznosabb szénhidrát,főtt krumplit is lehet néha,csak ezeknél figyelj a mennyiségre.
2010. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó és mennyi az a mennyiség amit ehetek???
2010. ápr. 2. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!